Arka Sokaklar 300. Bölüm Full İzle (19 Ekim Cumartesi)

20 Ekim 2013 03:11

Arka Sokaklar dizisinin 3. kez dalya dediği 300. bölüm trajik, heyecanlı ve gerilimli anlara sahne oldu. Arka Sokaklar 300. bölümde gençleri öldüren bir çete var ve Metin kaçırılıyor. İşte Arka Sokaklar 300. bölümün tamamı…

Arka Sokaklar 300. Bölüm Full İzle (19 Ekim Cumartesi)

Kanal D'nin uzun soluklu dizisi ARKA SOKAKLAR 300. bölüme erişti. ARKA SOKAKLAR dizisinin 3. kez dalya dediği yeni bölümde Metin, erkek çocuklarını kaçıran bir şebekenin tuzağına düşüyor ve ansızın ortadan yok oluyor. Başta Hüsnü olmak üzere de bütün ekip, Metin ve kaçırılan tüm çocukları bulmanın peşine düşüyor. İşte ARKA SOKAKLAR 300. bölüm fragmanı, özeti ve full dizi izleme bağlantısı...


ARKA SOKAKLAR 300. BÖLÜMDE NELER OLDU?

ARKA SOKAKLAR dizisinin yeni bölümünde Metin, üniversiteyi kazanamamış olmanın verdiği sıkıntıyla artık iş bulmaya karar verir. Ev halkı ona, "ek kontenjanların açıklanmasını bekle, tekrar dershaneye git, hazırlan" deseler de Metin bunu kabul etmez. Arkadaşı Zeki'nin amcasının inşaat şirketi vardır. Zeki, orada iş ayarlayabileceğini söyleyince, Metin görüşmeye gider. Bu sırada çeşitli ailelerin erkek çocukları ortadan yok olmaktadır. Fatih ve Gülşah'ın da içerisinde bulunduğu çete, küçük yaşlarda iş arayan erkek çocuklarına yüklü miktarda avans verip, "çalışmaya yurt dışına götürüleceksiniz" diyerek akıllarına girerler. Ekip, kaçırılan kayıp çocukların peşine düşer. Metin, Zeki'nin amcası Kamil ile yaptığı iş görüşmesine kabul edilir. Ve Metin ortadan yok olur. Metin de bu şebekenin içine düşmüştür. Hüsnü ve ekip, Metin'i ve kaçırılan tüm çocukları bulmanın peşine düşerler.

Ayrıca ARKA SOKAKLAR 300. bölümde Rıza, Murat'ı evinin bahçesinde baygın bulduktan sonra, artık bu işe bir el atmak gerektiğini düşünür. Arif Müdür ile iş birliği yaparak Murat'ı Şükran Hanım'ın çiftliğine götürürler. Şükran Hanım'ın da eşi yıllar önce şehit düşmüştür. Burası Murat'ın hayata yeniden dönmesine sebep olur. Artık Murat tüm acılarından arınmıştır.

Arka Sokaklar İzle (300. Bölüm Full, 19 Ekim Cumartesi)

ARKA SOKAKLAR 300. YENİ BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.