Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle - Aramızda Kalsın Yeni bölüm İnternetten Canlı İzleme Videosu (10.10.2013 Perşembe)

10 Ekim 2013 06:13

Aramızda Kalsın dizisi 4. bölümün ana teması Yadigâr'ın ana konusu olacak. Uğur Yücel ve Binnur Kaya'nın başrolde olduğu Aramız Kalsın 4. Bölümü internetten izlemek isteyenler için işte Aramızda Kaldın 4. bölüm canlı dizi izleme videosu…

Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle - Aramızda Kalsın Yeni bölüm İnternetten Canlı İzleme Videosu (10.10.2013 Perşembe)

Star TV kanalının yeni dizilerinden ARAMIZDA KALSIN 4. bölümü ile bu akşam izleyicilerle buluşuyor. Aramızda Kalsın yeni bölümde neler olacağını merak ediyorsanız aşağıdaki fragmanı izleyebilir ayrıca haberin sonunda paylaştığımız Star TV canlı dizi izleme linki ile ARAMIZDA KALSIN dizisinin yeni bölümünü yayın saatinde canlı olarak internetten izleyebilirsiniz.

ARAMIZDA KALSIN 4. BÖLÜMDE YADİGAR'IN KARARI NE OLACAK?

Emanet açığa çıkmış, Ali, Hüsne ve Bahattin'in yıllardır sakladığı sırrın ne olduğunu öğrenmiştir. Durumdan habersiz Hüsne ve Bahattin vicdan azabı ile Eyüp Sultan'a gider. Af diler, bir daha asla yalan söylemeyeceklerine dair yemin ederler. Ama daha dönüş yolunda başlayan olaylar yeminlerini bozmalarına sebep olacaktır. Bu sırada ARAMIZDA KALSIN 4.bölümde evde de işler karışmış, Yaren evden kaçmıştır. Evdeki küçük misafirin yokluğundan haberi olmayan Bahattin, ana yadigarı halıyı satarak Maliye'ye olan borcunu kapatmayı düşünür. Oysa evde sandığı halı, Hüsne sayesinde çoktan başka bir adrese gitmiştir.

ARAMIZDA KALSIN 4. Bölümde Yadigâr ya Boşanacak ya da Antep'e Dönecek!

Yaren'in yokluğunu haber alan Yadigar ve Civan hemen yola düşer. Bahattin de işi bırakmış, küçük kızı aramaktadır. Hüsne ve halalar evde merak içindeyken kapı çalar, kapıda onları daha da zora sokacak bir sürpriz beklemektedir. Yaren'in kaybolması Yadigar'ı zor bir karar vermeye zorlar. Ya zorluklara göğüs gerip boşanacak ya da çocuklarını dinleyecek, Antep'e dönecektir.

Aramızda Kalsın İzle (4. Bölüm, 10.10.2013 Perşembe, Star TV Canlı Dizi İzleme Videosu Saat 20:00)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.