Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle - Aramız Kalsın 3. Bölüm Full (3 Eylül Perşembe)

04 Ekim 2013 00:19

Aramızda Kalsın dizisi 3. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Uğur Yücel ve Binnur Kaya'nın başrolde olduğu Aramız Kalsın dizisinin son bölümünde "Emanet"in ne olduğu belli oluyor ama tabii karışıklıklar olmuyor değil. İşte Aramız Kalsın son bölüm fragmanı ve full dizi izleme linki…

Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle - Aramız Kalsın 3. Bölüm Full (3 Eylül Perşembe)

Star TV'nin yeni dizilerinden ARAMIZDA KALSIN son bölümü ile 3 Ekim Perşembe akşamı izleyicilerle buluştu. Aramızda Kalsın yeni bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız aşağıdaki fragmanı izleyebilir ayrıca haberin sonunda paylaştığımız Star TV full dizi izleme linki ile Aramızda Kalsın dizisinin son bölümünün tamamını internetten izleyebilirsiniz.

ARAMIZDA KALSIN 3. bölümde Yadigâr'la birlikte emaneti alan Civan, o akşam ablası ve eniştesinin konuşmalarını duymuş, emanetin aslında gerdanlık olmadığını öğrenmiştir. Hüsne ve Bahattin emanetin ne olduğunu saklamaya çalışırken başlarına hiç beklemedikleri bir şey gelir: O gece evlerine hırsız girer. Su işe bakın hırsızın çaldıkları arasında gerçek emanet de vardır. Hüsne ve Bahattin bütün ısrarlara rağmen hırsızı karakola bildirmeyi reddeder çünkü hırsız yakalanır da emanet ortaya çıkarsa geri dönülmez bir yola gireceklerdir. Hüsne ve Bahattin'in olayı kapatma çabaları sürerken işgüzar Mahir'in yaptıkları her şeyi değiştirir! Bir süre sonra polisten haber gelir. Mahalledeki güvenlik kamerasını inceleyen emniyet görevlileri Bahattin'in yakınlarından iki şüpheliyi belirlemiştir: Ali ve Mahir.

ARAMIZDA KALSIN dizisinin son bölümünde Celepoğlu ailesi hırsız meselesiyle uğraşırken hiç beklemedikleri sırlar bir bir açığa çıkmaktadır. Yadigar ise ev tutmak, iş bulmak, yeni bir hayat kurmak için çocuklarına söz vermiştir. Çalışmak için Civan'ın peşine düşer. Ama evdeki hesap bir kez daha çarşıya uymaz. Hırsızın yakalanması ile birlikte Hüsne ve Bahattin için tehlike çanları çalmaya başlar. Korktukları başlarına gelir. Ali, seyirci ile aynı anda gerçek emanetin ne olduğunu öğrenecektir. İşte "Aramızda Kalsın" canlı dizi izleme bağlantısı...

Aramızda Kalsın İzle (3. Bölüm Full, 3 Ekim Perşembe Star TV)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.