Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle (2. Bölüm Full, 26 Eylül Perşembe)

27 Eylül 2013 00:57

Aramızda Kalsın dizisi 2. bölümü ile 26 Eylül Perşembe akşamı devam etti. Uğur Yücel ve Binnur Kaya'yı ekranlara döndüren Aramızda Kalsın dizisinin son bölümünde merakla beklenen "Emanet" açılıyor. İşte Aramız Kalsın son bölüm fragmanı ve full dizi izleme linki…

Aramızda Kalsın Son Bölüm İzle (2. Bölüm Full, 26 Eylül Perşembe)

ARAMIZDA KALSIN dizisi 26 Eylül Perşembe Star TV'de izleyicilerin karşısına 2. bölümü ile çıktı. Uğur Yücel ile Binnur Kaya'nın yeni dizisi Aramız Kalsın son bölümü ile de beğeni topladı. ARAMIZDA KALSIN son bölümde Yadigâr emaneti almak için Celepoğlu ailesinin evine varır. Burada onu belki de Emanet'ten çok daha büyük bir sürpriz, Civan beklemektedir. Yadigâr emaneti almanın hayalini kurarken Bahattin ve Hüsne kendilerine bir çıkış yolu aramaya başlar. Yadigâr'ın emanete dair ne bildiğini çözmeye çalışan Hüsne ve Bahattin bir plan yaparlar ancak sonuca ulaşmak şöyle dursun işler daha da karışır. Emanet konusunda hesapları alt üst olan Hüsne ve Bahattin durumu idare etmeye çalışırken emanet meselesi hiç ummadıkları bir anda Civan tarafından öğrenilecek ve sır olmaktan çıkacaktır.

ARAMIZ KALSIN 2. BÖLÜMDE ailenin gençlerinin de başka dertleri vardır. Evin eşofmanlı kızı Arife, işe yeni giren ve kendi gibi eşofman sevdalısı Mahir adlı oğlana aşık olmaktadır. Ali ezelden beri evin küçük kızı Ceylan'a aşıktır ve her şeyi göze alıp aşkını itiraf etmenin bir yolunu aramaktadır. Ali'nin duygularından habersiz olan Ceylan ise gelecekle ilgili çok önemli kararlar vermektedir.

Aramızda Kalsın İzle (2. Bölüm Full, 26 Eylül Perşembe)Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.