Aramızda Kalsın 23. Son Bölüm İzle - Aramızda Kalsın Son Bölümde Hüsne Kanun Çalarsa

13 Mart 2014 11:50

Aramızda Kalsın 23. son bölümde Hüsne kanun çalmayı denedi. Aramızda Kalsın 23. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Ayrıca Aramızda Kalsın son bölüm fragmanı da haberimizde...

Aramızda Kalsın 23. Son Bölüm İzle - Aramızda Kalsın Son Bölümde Hüsne Kanun Çalarsa

Gerek konusu gerek oyuncuları ile Perşembe akşamlarının ilgi çeken dizilerinden ARAMIZ KALSIN, son bölümü ile kaldığı yerden devam etti. ARAMIZDA KALSIN son bölümde Şahin Altındağ'ın teklifi ortalığın karışmasına yol açtı. Yeni gelişmeler doğrultusunda Civan'ın ARAMIZDA KALSIN son bölümde gidip gitmeyeceği merak ediliyordu. Bu arada ARAMIZDA KALSIN 23. son bölümde Hüsne hiç ummadığı birinden müzik dersi aldı ki bu da komik sahnelere yol açtı. ARAMIZDA KALSIN dizisinin son bölümüyle ilgili daha fazla detayı aşağıdaki ARAMIZDA KALSIN 23. bölüm fragmanı ve özetinde bulabilirsiniz. Ayrıca haberler.com olarak diziyi yeniden izlemek isteyenler için haberin sonunda "FULL ARAMIZDA KALSIN İZLE" linkini de paylaştık. 

ARAMIZDA KALSIN 23. SON BÖLÜM ÖZETİ: Celepoğlu Ailesi, Şahin Altındağ’ın teklifiyle yeniden birbirine girdi. Bu teklif  Civan’ın kendine yeni bir yol çizmesine sebep oldu. ARAMIZDA KALSIN son bölümde Yadigar da Hüsne de korkuyla aynı soruyu sordu Civan'a: Gidecek misin? 

Bu arada ARAMIZDA KALSIN 23. son bölümde Gülseren hanıma kendini kanıtlamak isteyen Hüsne'yi  zorlu bir sınav daha bekliyordu. Hüsne udunu kaptığı gibi gelen Gülseren hanım karşısında hiç bilmediği kanunla konser vermeye girişti! 

Konser başarısızlıkla sonuçlandı ama Hüsne bu işten kazançlı çıktı. Karısının üzüntüsüne dayanamayan Bahattin, ARAMIZDA KALSIN son bölümde Battal'dan özel ders verecek iyi bir hoca bulmasını istedi. Battal memleketin en iyi hocasını getirdi ama baltayı yine taşa vurdu. Bula bula Hüsne'nin gençlik günlerinde en çok hayran olduğu yakışıklı sanatçıyı bulmuştu!! “Sesi güzel, kendi güzel” bu müzik hocası, sadece Hüsne değil,  bütün kadınlar arasında bir rüzgar estirdi.  

FULL ARAMIZDA KALSIN İZLE (23. bölüm full dizi izle) 
 
ARAMIZDA KALSIN 23. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.