Aramızda Kalsın İzle, Aramızda Kalsın Son İzle, 11. Bölümde Nişan Heyecanı Vardı! (05.12.2013 Perşembe, STAR TV)

05 Aralık 2013 12:09

Aramızda Kalsın son bölümde dün akşam nişan heyecanı vardı. Aramızda Kalsın son bölümde Celepoğlu ailesini nişan heyecanı sarıyor. Aramızda Kalsın 11. yeni bölümün özeti, Aramızda Kalsın son bölüm fragmanı ile Aramızda Kalsın full dizi izleme linki haberimizdedir...

Aramızda Kalsın İzle, Aramızda Kalsın Son İzle, 11. Bölümde Nişan Heyecanı Vardı! (05.12.2013 Perşembe, STAR TV)

ARAMIZDA KALSIN son bölümde nişan günü geliyor ve Hanendeler Kasrı kapılarını bu kez de Ceylan ve Taylan için açılıyor. Star TV'nin sevilen dizisi ARAMIZDA KALSIN 5 Aralık Perşembe 11. bölümü ile ekrana geldi. ARAMIZDA KALSIN son bölümü kaçıranlar veya yeniden seyretmek isteyenler ve internetten izlemeyi tercih edenler için haberimizin sonunda Aramızda Kalsın son bölüm full video bağlantısını paylaştık. ARAMIZDA KALSIN son bölümü HD kalitede ve full olarak izlemek için "ARAMIZDA KALSIN İZLE" linkine tıklamanız yeterli.

ARAMIZDA KALSIN 11. BÖLÜM ÖZET: 
Limon şerbetiyle neşelenip, Lingo Lingo Şişelerle zamanı unutan Hüsne dünür randevusuna geç kalır. Kızına kendini affettirebilmek için bir söz verir: Her şeyi kontrolü altına alacak,  kızının nişanının kusursuz olması için ne gerekiyorsa yapacaktır.

ARAMIZDA KALSIN yeni bölümde Hüsne her türlü zorluğu göze alır; Nişanda dans edebilmek için hoca bulur. Nişan elbisesine giremeyince yemeden içmeden kesilir, rejime başlar. Ödem atmak için halalar ve dünürle birlikte saunaya girer. Diğer yandan ARAMIZDA KALSIN 11. bölümde Bahattin yüzüklerinin kurdelesini kesmeye hazırlanmakta, akşam yapacağı konuşmayı çalışmakta, her şeyin eksiksiz olması için oradan oraya koşmaktadır. 
O gün sadece Ceylan değil, Yaren için de özeldir.  Yadigar kızına unutamayacağı bir doğum günü hazırlamak ister. Fakat ne doğum günü planladıkları gibi olur ne de nişan. Celepoğlu ailesi ile Yadigar ve Civan'ı yine komik, romantik ve eğlenceli maceralar beklemektedir.

ARAMIZDA KALSIN İZLE (son bölüm full dizi izle) 
 
ARAMIZDA KALSIN 11. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.