ARAMIZDA KALSIN 1. BÖLÜM 3. FRAGMANI İZLE (19 Eylül Perşembe)

03 Eylül 2013 15:54

Star TV'nin yeni dizisi "Aramızda Kalsın" için 3. fragman da paylaşıldı. Aramızda Kalsın dizisinin başrollerinde Uğur Yücel ve Binnur Kaya, bulunuyor. Aramızda Kalsın dizisi 19 Eylül Perşembe günü seyircilerle buluşacak buluşuyor.

ARAMIZDA KALSIN 1. BÖLÜM 3. FRAGMANI İZLE (19 Eylül Perşembe)

Aramızda Kalsın 1. bölüm için 3. fragman da paylaşıldı. Sevilen oyuncular Uğur Yücel ve Binnur Kaya, Aramızda Kalsın dizisi ile ekranlara dönüyor. Aramız Kalsın, 19 Eylül Perşembe günü Star TV ekranında başlayacak. Dizide Uğur Yücel (Bahattin ) ve Binnur Kaya'ya (Hüsne) Gökçe Bahadır ile Caner Cindoruk eşlik edecek. Aramızda Kalsın dizisinde 32 yaşında daha önce hiç şehre gelmemiş dul bir kadının hayatının nasıl değişiverdiği eğlenceli bir atmosferde işleniyor.

Aramız Kalsın dizisinin konusu:

32 yaşına kadar hiç şehre gelmemiş olan iki çocuklu dul bir kadın olan Yadigâr'ın hayatı bir anda değişiyor. Yadigâr "Hayatımın en kara günü" dediğinde beklenmedik bir şekilde ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka kavuşuyor. Bakalım Yadigâr'ın hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşecek mi?

Aramızda Kalsın 1. Bölüm 3. Fragmanı İzlemek için Tıkla


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.