ANKARA ASAYİŞ

18 Aralık 2014 Perşembe Saat: 20:21

Beypazarı'nda Sahte Parayla Alışveriş Yapan 2 Kişi Tutuklandı

Beypazarı Emniyet Müdürlüğü Asayiş büro Amirliği ekipleri piyasaya sahte para süren 2 kişiyi yakaladı.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Liselilerden '17 Aralık' Protestosu

Ankara'da Liseli Genç Umut üyesi bir grup eylemci, 17 Aralık soruşturmasını protesto etmek amacıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı önünde eylem yaptı.

Afyonkarahisar'da Çaldılar, Ankara'da Yakalandılar

Kentte bir evden ziynet eşyası çaldığı iddia edilen 2 zanlı, otomobille yaklaşık 3 saat kaçtıktan sonra Ankara girişinde polis ekiplerince gözaltına alındı.

Para Nakil Aracını Soyanlar Tutuklandı

Ankara'da para nakil aracının soyulması-Sincan'da bir markete ait para nakil aracından 685 bin lira gasbettiği iddia edilen 4 kişi tutuklandı Ankara'da bir marketin para nakil aracından 685 bin lira gasbettiği iddiasıyla gözaltına alınan 14 kişiden 4'ü tutuklandı.

Ankara'da Para Nakil Aracının Soyulması

Sincan'da bir markete ait para nakil aracından 685 bin lira gasbettiği iddia edilen 4 kişi tutuklandı.

Kendini Profesör Olarak Tanıtıp Anaokulu ve Kreşlerde Hırsızlık Yaptı

Kendini Profesör Olarak Tanıtıp Anaokulu ve Kreşlerde Hırsızlık Yaptı

Bursa başta olmak üzere 5 büyük ilde kendini profesör olarak tanıtarak ‘torunumu kaydedeceğim’ diye girdiği anaokulu ve kreşlerden çanta ve değerli eşyaları çalan kişi son işine giderken yakalandı.

Narkotimler Törenle Göreve Başladı

Başbakan Davutoğlu: "Buradan toplumsal duyarlılık anlamında bütün sanatçılarımıza, gençlerin rol model olarak gördüğü bütün toplum önüne çıkmışı sivil toplum temsilcilerimize, siyasilerimize, aydınlarımıza şu çağrıda bulunmak istiyorum: Hep beraber narkotimlere destek olalım, hep beraber gençlerimize.

Telefon Dolandırıcılarıyla Mücadele

Reyhanlı Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir yılda vatandaşların, telefon dolandırıcılarına para yatırmasını engelledi.

Narkotim Projesi Göreve Başlama Töreni

Narkotim Projesi Göreve Başlama Töreni

Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Toplumsal duyarlılık anlamında tüm sanatçılarımıza, siyasilerimize çağrıda bulunmak istiyorum.

Ankara Emniyeti'nden Gaspçılara Şafak Operasyonu

Ankara Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri sabah saatlerinde, il genelinde önceden belirlenen çok sayıda adrese operasyon düzenledi.

Masaj Salonu Operasyonunda 9 Tutuklama

Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin Mersin merkezli 4 ilde masaj salonlarına yönelik düzenlediği operasyonda 9 kişi tutuklandı.

Mersin'de Fuhuş Operasyonu

Mersin'de Fuhuş Operasyonu

Mersin merkezli 5 ilde düzenlenen fuhuş operasyonunda, 19 kişinin gözaltına alındığı, 9’unun tutuklandığı bildirildi.

Masaj Salonlarına Fuhuş Operasyonunda 9 Kişi Tutuklandı

Masaj Salonlarına Fuhuş Operasyonunda 9 Kişi Tutuklandı

Mersin ve 4 ilde masaj salonlarına yönelik düzenlenen fuhuş operasyonunda 9 kişi tutuklandı.

Beş İlde Fuhuş Operasyonu

Beş İlde Fuhuş Operasyonu

Mersin merkezli Ankara, İstanbul, Samsun ve Antalya'da düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 19 kişiden 9'u tutuklandı.

170 Kişiyi 20 Milyon TL Dolandıran Hırsızlar Tutuklandı

170 Kişiyi 20 Milyon TL Dolandıran Hırsızlar Tutuklandı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde kuyumcu esnafı ve halktan kâr payı verme karşılığında altın ve para toplayarak 170 vatandaştan 20 milyon lira dolandırıcılık yapan, daha sonra ortadan kaybolan iki kardeş ve bu kişilere ev kiralayan bir kişi, Ankara’da yakalandı.

"Sekreterya ve İzleme Kurulunu Bugün Tartışmadık"

HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, "Sekreterya ve izleme kurulunu bugün tartışmadık." dedi.

Hdp'den Çözüm Süreci Açıklaması

HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, “Kamu meselesinde hükümetin baktığı yer son derece sorunlu yer. Kamu düzeninden kavramsal olarak hükümetin anladığıyla bizim anladığımız şey olmadığı gibi, kamu düzeninin sağlanması meselesinde de son derece farklı düşünceye sahibiz” dedi.

Hdp'li Önder: Oyalamaya İzin Vermeyeceğiz

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP heyetini Başbakanlık'ta kabul etti.

Terör Örgütü Üyesi, Kulu'da Jandarmaya Yakalandı

Terör Örgütü Üyesi, Kulu'da Jandarmaya Yakalandı

Konya'nın Kulu ilçesinde Jandarma, yaptığı yol kontrollerinde hakkında yakalama emri bulunan terör örgütü üyesi olduğu iddia edilen bir kişi yakalandı.

Kiraladıkları Kamyonun Plakasını Değiştererek 1 Milyon Liralık Vurgun Yapmışlar

Kiraladıkları Kamyonun Plakasını Değiştererek 1 Milyon Liralık Vurgun Yapmışlar

Kiraladıkları kamyonlarla İstanbul, Ankara, Eskişehir, Sakarya ve Bursa'da 14 ayrı iş yerinden 1 milyon lira değerinde dolandırıcılık olayına karıştıkları iddia edilen 4 kişi Bursa polisi tarafından yakalandı.

Ankara, Bolu ve Düzce'de Dolandırıcılık Yapan 3 Kişi Yakalandı

Ankara, Bolu ve Düzce'de Dolandırıcılık Yapan 3 Kişi Yakalandı

Ankara, Bolu ve Düzce'de bankamatiklere taktıkları aparatlarla dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla aranan 3 şüpheli yakalandı.

Ankara, Bolu ve Düzce'de Dolandırıcılık İddiası

Bankamatiklere aparat takarak dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla aranan 3 şüpheli, Düzce'de yakalandı Dolandırıcılık anı, güvenlik kamerasınca kaydedildi.

15 Günde 7 Taksiciyi Gasp Eden Zanlılar Tutuklandı

Başkentte, 15 günde 7 taksiciyi gasp ettiği belirtilen zanlılar tutuklandı.

Pompalı Tüfekli Kuyumcu Soygunu Kamerada

Pompalı Tüfekli Kuyumcu Soygunu Kamerada

Sancaktepe'de bir kuyumcuya giren pompalı tüfekli iki soyguncu, işyeri sahibini kolundan yaraladıktan sonra 2,5 kilo altınla kaçtı.

Ankara'da Asayiş Uygulaması

Çeşitli suçlardan aranan 127 kişi gözaltına alındı 210 kişi hakkında Kabahatler Kanunu'ndan işlem yapıldı.

Başkentte Silahlı Çatışma: 1 Yaralı

Başkentte Silahlı Çatışma: 1 Yaralı

Başkentte iki grup arasında çıkan silahlı çatışmada 1 kişi yaralandı.

Davutoğlu: Uyuşturucu ile Mücadelede Hedefimiz Sorunu Marjinalleştirmek

Başbakan Ahmet Davutoğlu, uyuşturucu ile mücadelede hedeflerinin "orta vadede uyuşturucu sorununu mümkün olduğunca marjinalleştirmek ve mümkünse yüzde 2,7 düzeyindeki oranı yüzde 1-1,5 düzeyine doğru geriletmeye çalışmak" olduğunu söyledi.

1. Uyuşturucu ile Mücadele Şurası (2)

1. Uyuşturucu ile Mücadele Şurası (2)

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "İç Güvenlik Reformu ve özgürlüklerin korunmasıyla ilgili hazırladığımız pakette ve daha önceki çalışmalarda şu konuyu açıkça vurguladık; uyuşturucu tacirleri bizim için en zararlı terörist ayarındadır ve terör muamelesi göreceklerdir" dedi.

1. Uyuşturucu ile Mücadele Şurası (1)

1. Uyuşturucu ile Mücadele Şurası (1)

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hoş bir tabir değil ama Türkiye’nin uyuşturucu haritasını çıkaracağız. Keşke hiç olmasa ve haritamız hep güzellikler haritası olsa ama bir uyuşturucu haritamız da var" dedi.

1. Uyuşturucu ile Mücadele Şurası

1. Uyuşturucu ile Mücadele Şurası

Başbakan Davutoğlu: (1) "Bütün toplumumuza seslenmek istiyorum; Sanmayın ki uyuşturucu meselesi sizden çok uzakta, sizin ailenize, çevrenize yaklaşamayacak bir sorundur.

'Çözüm Süreci

'Çözüm Süreci"

Prof. Dr. Ergil: ''Belki üçüncü göz diyebileceğimiz tarafsız bir gözlemciler ekibi kolaylaştırıcı bir rol oynayacaktır'' Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili Kurt: ''Kimi çevreler daha sert ve hızlı hamleler bekliyor olabilirler ama bunlar Türkiye’nin kendi çözüm pratiğine uygun yaklaşımlar değil''

Başbakan Davutoğlu, Şanlıurfa'da

"Bizim Çözüm Süreci'nden anladığımız, tek tarafa dayanan, tek soruna bağlı bir süreç değil, Türkiye'nin bütün toplumsal kesimini kuşatan daha çoğulcu, demokratik bir yapıya geçişin aşaması" "Hal böyleyken bizim ve sizlerin Çözüm Süreci'ni, bir taraf içindeki bazı negatif unsurların provokatif eylemlerine kurban etmememiz lazım. Bunun yolu sadece siyasi iktidarın yapacağı çalışmalardan geçmez. Toplumun ve sosyal hayatın içindeki bütün aktörlerin, sivil toplum kuruluşlarının, diğer siyasi partilerin herkesin bu süreci benimsemesi ve sahiplenmesi lazım" "12 yıl içinde AK Parti iktidarlarının siyasi iradesinden, iyi niyetinden kimsenin tereddüdü olmamalıdır.

Telefonla Dolandırıcılık İddiası

Telefonla dolandırıcılık iddiası- Adana'da, polis gibi davranıp, verdikleri banka hesabına 97 bin 850 lira yatıran 10 kişiyi dolandırdıkları öne sürülen 2 şüpheli yakalandıADANA (AA) - Kendilerini polis gibi tanıtıp, verdikleri banka hesabına 97 bin 850 lira yatıran 10 kişiyi dolandırdığı iddia edilen 2 zanlı, kırmızı ışıkta bekledikleri otomobilde yakalandı.

Telefonla Dolandırıcılık İddiası

Telefonla Dolandırıcılık İddiası

Adana'da, polis gibi davranıp, verdikleri banka hesabına 97 bin 850 lira yatıran 10 kişiyi dolandırdıkları öne sürülen 2 şüpheli yakalandı.

Cinayet Şüphelisi 3 Suriyeli Tutuklandı

Cinayet Şüphelisi 3 Suriyeli Tutuklandı

Karabük'ün Eskipazar ilçesinde, Rahmi Kayacuk'u sopayla döverek öldürüp, eşi Halime Kayacuk'u yaraladıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 Suriyeli, tutuklandı.

Karabük Patronlarını Öldüren 3 Suriyeli Yakalandı, İlçe Ayaklandı

Karabük Patronlarını Öldüren 3 Suriyeli Yakalandı, İlçe Ayaklandı

Karabük'ün Eskipazar İlçesi'nde, 64 yaşındaki Rahmi Kayacuk'un sopayla dövülerek öldürülmesi, eşi 63 yaşındaki Halime Kayacuk'un da yaralanması olayında yanlarında çoban olarak çalışan 3 Suriyeli gözaltına alındı.

Cinayet Şüphelisi 3 Suriyeli Yakalandı, 60 Kişi Adliye Önünde Toplandı

Cinayet Şüphelisi 3 Suriyeli Yakalandı, 60 Kişi Adliye Önünde Toplandı

Karabük Eskipazar'da, 64 yaşındaki Rahmi Kayacuk'un sopayla dövülerek öldürülmesi, eşi 63 yaşındaki Halime Kayacuk'un da yaralanmasıyla ilgili Gaziantep'te yakalanan Suriyeli 3 şüpheli, getirildikleri ilçede sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Valilere Savcı Yetkisi Geliyor

Valilere Savcı Yetkisi Geliyor

Hükümetin TBMM'ye gönderdiği yeni güvenlik paketiyle Vali, kolluğa suçun aydınlatılması, faillerinin bulunması için doğrudan emir verebilecek.

İç Güvenlik Reformu Paketi ile Kolluk Kuvvetlerinin Yetkileri Yeniden Düzenleniyor

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun imzasını taşıyan 43 maddelik “Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu ile Bazın Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı” TBMM Başkanlığı’na sunuldu.

Ankara'daki Cinayet

Ankara'daki Cinayet

Ağustosta silahla öldürülen nakliye şirketi sahibi Ayyıldız'ın katil zanlısı yakalandı.

Sopalı Cinayetin Zanlısı Üç Suriyeli Karabük'e Getirildi

Sopalı Cinayetin Zanlısı Üç Suriyeli Karabük'e Getirildi

Karabük’ün Eskipazar ilçesinde, Rahmi Kayacuk’un sopayla dövülerek öldürülmesi olayıyla ilgili 3 Suriyeli, Gaziantep’te yakalanarak sabaha karşı Karabük’e getirildi.

Sopalı Cinayetin Zanlısı 3 Suriyeli Gaziantep'te Yakalandı

Karabük’ün Eskipazar ilçesinde Rahmi Kayacuk’un sopayla dövülerek öldürülmesi olayıyla ilgili 3 Suriyeli Gaziantep’te yakalandı.

Kocaeli'nde Otomobilin Tır'a Çarptığı Kazada Bir Polis Öldü

Kocaeli'nde Otomobilin Tır'a Çarptığı Kazada Bir Polis Öldü

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde otomobilin TIR’a çarpması sonucu hayatını kaybeden kişinin Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliğinde görevli polis memuru Ahmet Özgür Keskin, yaralananlardan birinin ise İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Ali Kemal B. olduğu öğrenildi.

Bilecik Polisi 180 Adet Sabıka Dosyası Olan Hırsızın Peşinde

Bilecik Polisi 180 Adet Sabıka Dosyası Olan Hırsızın Peşinde

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin şüphe üzerine takip ettikleri bir araçtaki hırsızlık zanlılarından biri yakalanırken, 180 sabıka dosyası olan ve 14 ayrı suçtan arama kaydı bulunan diğer şüpheliyi yakalama çalışmaları da sürüyor.

Sopalı Cinayette Yaşlı Adam Toprağa Verildi

Sopalı Cinayette Yaşlı Adam Toprağa Verildi

Karabük’ün Eskipazar ilçesinde dövülerek öldürülen Rahmi Kayacuk toprağa verildi.

Kamu-Sen Başkanı Koncuk'dan Kaymakam ve Valilere Çağrı

Kamu-Sen Başkanı Koncuk'dan Kaymakam ve Valilere Çağrı

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, tüm valilere bir çağrı yaparak, bu seneki Öğretmenler Günü kutlamalarında mülki amirlerin farklı bir kutlama usulü gerçekleştirmelerini, öğretmenleri onure etmelerini ve son yıllarda iyice yıpratılan meslek itibarının iadesi için bir başlangıç yapmalarını istedi.

İnşaat Asansörü İkiye Bölünde: 1 İşçi Öldü, 3 İşçi Yaralandı

Ankara İncek'te 16 katlı bir apartmanın inşaatındaki dış cephe asansörü ikiye bölündü ve üzerindeki 4 işçi 8’in kattan yere çakıldı.