Akhisar'da 250 Öğrenci Polis Haftası'nda Yarıştı

Polis Teşkilatının kuruluşunun 168. yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Bahar Koşusu kıran kırana geçti.

Akhisar'da 250 Öğrenci Polis Haftası'nda Yarıştı

Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168. yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Bahar Koşusu kıran kırana geçti.

Bahardan kalma bir havada Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Park içinde yapılan ve çok çekişmeli geçen kros yarışmaları saat 10.00'da başladı. Yaklaşık 250 öğrencinin katıldığı ve 2.5 saat süren yarışta öğrenciler, 168. Polis Haftası için koştular.

Ferdi ve Takım halinde dereceye giren sporcular şöyle sıralandı:

Minik Kızlar (1200) Metre Ferdi sıralama: 1.) Pınar Açıkgöz (Ballıca Orta Okulu), 2.)Burcu Akbaş (Atatürk Orta Okulu), 3.) Ayşe Keskin (Ballıca Orta Okulu)

Minik Kızlar (1200) Takım Sıralaması. 1. Atatürk Orta Okulu, 2. Mimar Sinan Ortaokulu, 3. Ballıca Orta Okulu,

Minik Erkekler (1500) Ferdi Sıralama: 1.) Eyüphan Çuban (75. Yıl Aysun Karalar Orta Okulu), 2.) Furkan Leblebici (Ülkü Ortaokulu) 3.) Turan Kaya (Nadide Fazıl Aysu Fatih Ortaokulu)

Minik Erkekler Takım Sıralaması: 1. Ülkü Ortaokulu, 2. Yavuz Selim Orta Okulu, 3. Nadide Fazıl Aysu Fatih Ortaokulu

Yıldız Kızlar (2000) Ferdi Sıralama: 1.) Gamze Akçay ( Ülkü Orta Okulu), 2. Ayşe Biltekin (Atatürk Orta Okulu), 3.) Zehra

Çetin ( Ülkü Orta Okulu),

Yıldız Kızlar (2000) Takım Sıralama: 1. Ülkü Orta Okulu, 2. Atatürk Orta Okulu, 3. Şehir Hasan Acar Orta Okulu

Yıldız Erkekler (3000) Ferdi Sıralama: 1.) Hasancan Akçay (Zübeyde Hanım Orta Okulu), 2.) Mehmet Vural (Ülkü Ortaokulu), 3.) Harun Çakır (Zübeyde Hanım Orta Okulu)

Yıldız Erkekler (3000) Takım Sıralaması: 1. Cumhuriyet Orta Okulu, 2. Yavuz Selim Orta Okulu, 3.

Sazoba N.E.K. Ortaokulu

Genç Kızlar (3000) Ferdi Sıralama: 1.) Selin Sivrikaya (Zeynep Gülin Öngör Kız Meslek Lisesi), 2.) Nevin Leblebici (Zeynep Gülin Öngör Kız Meslek Lisesi), 3.) Nilsu Dinç (Zeynep Gülin Öngör Kız Meslek Lisesi)

Genç Kızlar (3000) Takım Sıralaması: 1. Zeynep Gülin Öngör Kız Meslek Lisesi, 2. Akhisar Çağlak Anadolu Lisesi, 3. Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi

Genç Erkekler (5000) Ferdi Sıralama: 1.) Rıza Çetiner (Kayhan Ergun Endüstri Meslek Lisesi), 2.) Görkem Yörük (Kayhan Ergun Endüstri Meslek Lisesi), 3.) Mehmet Becerik (İmam Hatip Lisesi)

Genç Erkekler (5000) Takım Sıralaması: 1. Kayhan Ergun Endüstri Meslek Lisesi, 2. İmam Hatip Lisesi, 3. Namık Oğul Anadolu Lisesi. - MANİSA







Reklam