AK Parti Mardin Belediye Başkan Aday Adayı İstifa Etti

AKParti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan iş adamı Kazım Aksoy, partisinden istifa etti.

AK Parti Mardin Belediye Başkan Aday Adayı İstifa Etti

Yıllarca Mardin AK Parti teşkilatının her alanında görev yapan ve Mardin Büyükşehir Belediye aday adayı olan MÜSIAD kurucusu ve iş adamı Kazım Aksoy, AK Parti'den istifa etti. Aksoy, bundan sonra siyasi hayatına Saadet Partisi çatısı altında devam edeceğini belirtti.

"AK PARTİ MARDİN'DE CİDDİ HATALAR YAPTI"

SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN, BÖLGE BÖLGE OY DAĞILIMI

Saadet Partisi'nden Artuklu ilçesi meclis üyeliğine adaylığını koyan Kazım Aksoy, AK Parti'den istifa etmenin nedenlerinden birinin kendilerine değer verilmemesi olduğunu açıkladı. Aksoy, AK Parti'nin Mardin’de ciddi anlamda hatalar yaptığına inandığını söyledi.

7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ ÖNCESİ TÜM GELİŞMELER

"HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN"

Kendilerine değer veren bir parti olan Saadet Partisi'nin ve Milli Görüş çizgisinin önemine binaen bu partiye ailece katıldıklarını ifade eden Aksoy, "Hakkımızda her şeyin hayırlısını diliyorum. Halkımız, merkezde güvenebileceği bir parti arıyor. AK Parti'nin Mardin’de ciddi anlamda hatalar yaptığına inanıyorum. Saadet Partisi Mardin genelinde iyi adaylarla ve dürüst siyasetçilerle yoluna devam ediyor ve biz de bu oluşumun içinde yer alarak değerli adaylarımıza destek olacağız.” dedi.

SEÇİM SİMÜLASYONU İÇİN TIKLAYIN
AK PARTİ Adayları CHP Adayları MHP Adayları HDP Adayları