AK PARTİ 2014 SEÇİM ŞARKISI-MÜZİĞİ (UĞUR IŞILAK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ŞARKISI)

19 Şubat 2014 14:35

Ak Parti 2014 yeni seçim müziği dinle. Ak Parti 2014 (Göründüğü gibi adam Recep Tayyip Erdoğan - Uğur Işılak) seçim şarkısı dinle. Ak Parti yeni seçim müziği dinle. Ak Parti Yeni seçim şarkısı dinle. Ak Parti Recep Tayyip Erdoğan şarkısı dinle. Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için yeni bir şarkı yapıldı. Uğur Işılak tarafından seslendirilen Ak Parti'nin yeni seçim müziği dinleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

AK PARTİ 2014 SEÇİM ŞARKISI-MÜZİĞİ (UĞUR IŞILAK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ŞARKISI)

AK PARTİ 2014 SEÇİM ŞARKISI (GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN) UĞUR IŞILAK

AK PARTİ 2014 YENİ SEÇİM MÜZİĞİ dinle. AK PARTİ 2014 (GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN - UĞUR IŞILAK) seçim şarkısı dinle. Ak Parti yeni seçim müziği dinle. AK PARTİ YENİ SEÇİM ŞARKISI DİNLE. AK PARTİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN ŞARKISI DİNLE. AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN için yeni bir şarkı yapıldı. UĞUR IŞILAK tarafından seslendirilen AK PARTİ'nin YENİ SEÇİM MÜZİĞİ dinleyenler tarafından büyük beğeni topladı. 

Cengiz Han Marşı olarak bilinen Dombra'nın müziği üzerine yazılan şarkı üzerine Erdoğan duygu dolu anlar yaşarken, şarkının içinde "Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan" gibi sözlere yer verildi. 

 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.