AHMET DÜZYER

18 Aralık 2014 Perşembe Saat: 16:27
Sanayinin Sorunlarını Çözecek 5 Projeye Bakanlık'tan Destek

Sanayinin Sorunlarını Çözecek 5 Projeye Bakanlık'tan Destek

Bursa Uludağ Üniversitesi’nde (UÜ) sanayinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan 5 tez daha ticarileşerek katma değer oluşturmaya hazırlanıyor.

Uludağ Üniversitesinden Beş Projeye Destek

Uludağ Üniversitesinden Beş Projeye Destek

Uludağ Üniversitesi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile birlikte sanayinin ihtiyaçları doğrultusunda katma değer üretmeye hazırlanıyor.

Uşak, Kanatlı Denizatı Broşunu Bekliyor 2

Uşak Arkeoloji Müzesi'nden çalınan Karun Hazinesi'nin en önemli parçası olan Kanatlı Denizatı Broşu'nun geçen yıl 21 Kasım'da Almanya'da bulunmasının ardından yapılan girişimler sonucu broşun Alman hükümeti tarafından Türkiye'ye iade edilmesi...

Uşak, Kanatlı Denizatı Broşunu Bekliyor

Alman hükümeti tarafından Türkiye'ye iade edilmesi Uşak'ta sevinçle karşılandı.

Uşak, Kanatlı Denizatı Broşunu Bekliyor

Uşak, Kanatlı Denizatı Broşunu Bekliyor

Uşak Arkeoloji Müzesi'nden çalınan Karun Hazinesi'nin en önemli parçası olan Kanatlı Denizatı Broşu geliyor.

Kanatlı Denizatı Broşu'nun Türkiye'ye İade Edilmesi

Soner Kılınç - Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, 2005 yılında Uşak Arkeoloji Müzesi'nden çalınan Karun Hazinesi'nin en önemli parçası olan Kanatlı Denizatı Broşu'nun Türkiye'ye iade edilmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek, "İlimizin"...

7 Yıl Sonra Vatanına Dönüyor

7 Yıl Sonra Vatanına Dönüyor

Türkiye'den 2005 yılında çalınan Karun Hazineleri'nin en değerli parçası "Kanatlı Denizatı Broşu" Türkiye'ye geliyor.

"Kanatlı Denizatı Broşu" Türkiye Yolunda

Türkiye'den çalınan Karun Hazineleri koleksiyonun en değerli parçası olan, Lidya Kralı Krezüs'e ait "Kanatlı Denizatı Broşu" doğduğu topraklara getiriliyor.

Uşak Çalınan Broşun Bulunması Memnuniyetle Karşılandı Çalınan Broşun Bulunması Memnuniyetle...

Uşak Çalınan Broşun Bulunması Memnuniyetle Karşılandı Çalınan Broşun Bulunması Memnuniyetle...

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın, 2005 yılında Uşak Arkeoloji Müzesi'nden çalınan Karun Hazinesi'nin en önemli parçası olan Kanatlı Denizatı Broşu'nun Almanya'da bulunduğunu açıklaması Uşak'ta memnuniyetle karşılandı.

Uşak'ta, Kanatlı Deniz Atı Broşu Sevinci

Uşak'ta, Kanatlı Deniz Atı Broşu Sevinci

Kültür ve Turizm Bakanı Günay'ın, Karun Hazinesi'nin en önemli parçası olan Kanatlı Denizatı Broşu'nun Almanya'da bulunduğunu açıklaması, Uşak'ta memnuniyetle karşılandı.

Karun Hazineleri Davası

Uşak Arkeoloji Müzesinde sergilenen Karun Hazineleri'nin en değerli parçalarından kabul edilen "Kanatlı Denizatı Broşu"nun sahtesiyle değiştirilerek çalındığı iddiasıyla ilgili Uşak Ağır Ceza Mahkemesi'nde ikinci kez görülen davada verilen karar,...

Karun Hazineleri Davasında Karar

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Sergilenen Karun Hazineleri'nin En Değerli Parçalarından Kabul Edilen Kanatlı Denizatı Broşu'nun Sahtesiyle Değiştirilmesiyle İlgili Davanın Karar Duruşması Yapıldı.

Karun Davasına Devam Edildi

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Sergilenen Karun Hazineleri'nin En Değerli Parçası Olan Kanatlı Denizatı Broşu'nun Sahtesiyle Değiştirilmesiyle İlgili Davanın 27. Duruşması, Uşak Ağır Ceza Mahkemesi'nde Görüldü.

Karun Hazinesi Davası'na Devam Edildi

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Karun Hazinesi'nin En Değerli Parçası Kanatlı Denizatı Broşu'nun Sahtesiyle Değiştirilmesiyle İlgili Davaya, Uşak Ağır Ceza Mahkemesi'nde Devam Edildi.

Karun Hazineleri Davası

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Sergilenen Karun Hazinelerinin En Değerli Parçası Olarak Kabul Edilen Kanatlı Denizatı Broşu'nun Sahtesiyle Değiştirildiği İddiaları ile İlgili Davaya Devam Edildi. Tutuklu Sanık Eski Müze Müdürü Kazım Akbıyıkoğlu'nun Tahliye İstemi Reddedilirken, Tutuksuz Yargılanan Sanıklardan 4'ü Duruşmadan Vareste Tutuldu. 2 Sanığın da 15 Bin YTL Kefaletle Yurt Dışı Yasağı Kaldırıldı.

Karun Hazineleri Davası Ertelendi

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Sergilenen Karun Hazineleri'nin En Değerli Parçası Olan Kanatlı Denizatı Broşu'nun Sahtesiyle Değiştirilmesiyle İlgili Davanın 7. Duruşması, Uşak Ağır Ceza Mahkemesi'nde Görüldü.

Karun Davasında 5. Duruşma Başladı

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Sergilenen Karun Hazineleri'nin En Değerli Parçası Olan Kanatlı Denizatı Broşu'nun Sahtesiyle Değiştirilmesiyle İlgili Davanın 5. Duruşması Başladı.

Karun Davasında 5. Duruşma Yarın Yapılacak

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Sergilenen Karun Hazinesi'nin En Değerli Parçası Olarak Kabul Edilen Som Altından Kanatlı Denizatı Broşu'nun Sahtesiyle Değiştirilmesiyle İlgili Davada 5. Duruşma, Yarın Yapılacak.

Uşak: Karun Davası'nda Üçüncü Duruşma Yarın Yapılıyor

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Sergilenen ve Karun Hazinesi'nin En Değerli Parçası Olarak Kabul Edilen Kanatlı Deniz Atı Broşu'nun Sahtesiyle Değiştirilmesine İlişkin Davanın Üçüncü Duruşması, Yarın Uşak Ağır Ceza Mahkemesi'nde Görülecek.

Uşak: Karun Hazinesi Davasında İkinci Duruşma Başladı

Uşak: Karun Hazinesi Davasında İkinci Duruşma Başladı

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Sergilenen Karun Hazinesi'nin En Değerli Parçalarından Olan "Kanatlı Denizatı Broşu"nun Orijinalinin Yerine Sahtesinin Konulmasıyla İlgili Davanın İkinci Duruşması, Uşak Ağır Ceza Mahkemesi'nde Başladı.

Uşak: Karun Hazinesi Davasında İlk Duruşma Başladı

Uşak: Karun Hazinesi Davasında İlk Duruşma Başladı

Uşak Arkeoloji Müzesi'nde sergilenen Karun Hazinesi'nin en değerli parçalarından olan Kanatlı Denizatı Broşu'nun orijinalinin yerine sahtesinin konulmasıyla ilgili ilk duruşma, Uşak Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı.