AĞRI HÜRSES

20 Aralık 2014 Cumartesi Saat: 21:30

Doğu Anadolu Bölgesi - 26.10.2010 / Salı

Oyunlar Koordinatörü Bekir Korkmaz 2011 imkanlarının üzerine oturmak, bu imkanlardan hiçbir yerel yönetimi yararlandırmamak ve kurumlar arası diyaloga girmemekle suçlanıyor.

Doğu Anadolu Bölgesi - 22.10.2010 / Cuma

Yakutiye belediyesine temizlik hizmeti veren taşeron firmada çalışan işçilerin Ağustos ayından beri maaş alamaması kış öncesi herkesi tedirgin ediyor.

Doğu Anadolu Bölgesi 24.09.2010 Cuma

ERZURUM ERZURUM GAZETESİ BÖLGESEL EKONOMİK UÇURUM Bu yılın yedi ayında Erzurum’un içinde bulunduğu 4’üncü Teşvik Bölgesi kapsamındaki 14 Doğu ilinde 992 şirket açılırken, Güneydoğu Anadolu gurubundaki 6 ilde bin 59, Karadeniz gurubundaki 9 ilde 574 şirket kurulumu gerçekleşti.

Doğu Anadolu Bölgesi - 07.09.2010 / Salı

ERZURUM DOĞU EKSPRES İTİTRAZ REDDEDİLDİ İhale yolsuzluğuna karıştığı iddiasıyla geçtiğimiz Cuma günü tutuklanan Milli Eğitim Müdürü Fevzi Budak'ın tutukluluğuna avukatlarının yaptığı itirazlar reddedildi ERZURUM GAZETESİ NAKİT YOK, KREDİ ÇOK.

Doğu Anadolu Bölgesi - 04.09.2010 7 Cumartesi

ERZURUM DOĞU EKSPRES ŞEHRİN BELALILARI Dün iftar saatinde Gölbaşı'nda iki aile birbirine girdi.

Doğu Anadolu Bölgesi - 20.08.2010 / Cuma

ERZURUM DOĞU EKSPRES AKÇAABAT DERS VERİYOR Büyükşehir unvanına sahip Erzurum, bir takım grup liderlerde mücadele etme şansını bulamazken Palandöken'de enerji depolamaya gelen ve bir ilçe takımı olan Akçaabat Sebatspor yöneticileri "İsteyin size futbolcu verelim" dedi, içimizi burktular.

Doğu Anadolu Bölgesi - 16.08.2010 / Pazartesi

ERZURUM DOĞU EKSPRES İSİMLERİ TİCARİ MARKA OLDU MHP İl Başkanı Zekai kaya, 12 Eylül'de yapılacak referandumda 'evet' oyu kullanacaklarını açıklayan kanaat önderlerini topa tuttu: "İsimleri birer ticari marka halini almış bu hocalar keşke aldıkları ilim doğrultusunda amel etseydiler daha mutlu olurduk" dedi.

Doğu Anadolu Bölgesi - 14.08.2010 / Cumartesi

ERZURUM ERZURUM GAZETESİ “HALEP ORADAYSA, ARŞIN ERZURUM’DA Hükümet olarak Erzurum’a özel ilgi gösterdiklerini ve yatırım yaklaşımında Erzurum’u odak olarak gördüklerini ifade eden Başbakan Erdoğan, “Halep oradaysa arşın Erzurum’da diyerek muhalefete yüklendi.

Doğu Anadolu Bölgesi - 06.08.2010 / Cuma

ERZURUM DOĞU EKSPRES ERZURUMLU HAKETMİYOR ERZURUM GAZETESİ AKDAĞ’DAN TAM GÜN DEĞERLENDİRMESİ Sağlık Bakanı Akdağ, Danıştay'ın bir basın açıklamasına yürütmeyi durdurma kararı verdiğini bunun da Türk hukuk tarihinde yanlışlığa örnek bir karar olduğunu söyledi AĞRI AĞRI HÜRSES AĞRI'DA TERÖRİSTLERLE SICAK TEMAS: 1 ŞEHİT Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde bir grup terörist ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu.

Doğu Anadolu Bölgesi - 03.08.2010 / Salı

ERZURUM DOĞU EKSPRES KAFALAR KARIŞIK Parti liderlerinin güven oylamasına dönüştürdüğü referandum yüzünden kafası hayli karışan vatandaş 12 Eylül'de Anayasa değişikliğini oylamak için mi sandığa gidecek yoksa seçim mi yapacak bir türlü anlayamıyor.

Doğu Anadolu Bölgesi - 23.07.2010 / Cuma

ERZURUM DOĞU EKSPRES 91 YIL ÖNCE DE HAYKIRMIŞTIK! "Vatan bir bütündür, parçalanamaz" sözünün haykırıldığı ve Cumhuriyete doğru ilk adımların atıldığı 23 Temmuz Erzurum Kongresi'nin 91'inci yıldönümünü bugün göğsümüzü gere gere kutluyoruz.

Doğu Anadolu Bölgesi - 22.07.2010 / Perşembe

ERZURUM DOĞU EKSPRES HÜZÜN GÜNÜ Dün aynı yerde yaşanan şehit acısına, Erzurum'da da gelin-kaynana çiftinin son yolculuklarına uğurlanması ve Horasan'dan gelen 6 ölüm haberi eklendi.

Doğu Anadolu Bölgesi - 21.07.2010 / Çarşamba

ERZURUM DOĞU EKSPRES 7 FİDAN DEVRİLDİ Dün önce Çukurova, ardından da Van'dan gelen haberler içimizi yine yaktı.

Doğu Anadolu Bölgesi 05.07.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES KULAĞINA SU MU KAÇTI? Günler öncesinden Sultan Sekisi toplantısına katılacağı duyurulan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Erzurum'a geldi, ama ertesi gün Ankara'ya dönerek herkesi şaşırttı.

Doğu Anadolu Bölgesi 03.07.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES BAYRAM OLABİLİR Mİ? Urfa'ya 'şanlı', Antep'e 'gazi' , Maraş'a 'kahraman' ünvanı veren devlet, Türkiye'ye 'cumhuriyet' kazandıran adımları cesaret ve kararlılıkla atan Erzurum'a da 23 Temmuz Kongresinin yapıldığı günü 'resmi bayram' olarak hediye edebilir mi, soralım istedik! PALANDÖKEN GAZETESİ ADIM ADIM İLK 100’E Aşkale Çimento zirve yürüyüşünü emin adımlarla sürdürüyor.

Doğu Anadolu Bölgesi 02.07.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES KÖYLÜNÜN TÜKENİŞİ Üretim dönemindeyiz ama piyasada ne koyun peyniri bulmak mümkün ne de tereyağı.

Doğu Anadolu Bölgesi 01.07.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES MEZARLIĞI TAZİYE EVİ OLDU Doğan Haber Ajansı muhabiri Tevfik Akan dün geçirdiği kalp krizi sonucu 47 yaşında hayata veda etti.

Antalya Basınında Bugün

Antalya'da Yayımlanan Gazetelerin Bazı Haber Başlıkları Şöyle: Hürriyet Akdeniz: 'Halkkart Yok, İndirim de Yok' Antalya'da Toplu Taşımada Kullanılan Antkart Artık Tarihe Karıştı, Halkkart Uygulaması Bugün Başlıyor

Doğu Anadolu Bölgesi 29.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES PTT MERKEZ BİNASINDA YAŞANANLAR VATANDAŞI CANINDAN BEZDİRDİ, CİHAZ BOZULDU İŞLER KARIŞTI Sıra numarası veren cihaz bozulunca gişelerin önünde kuyrukta bekleyenlerin sayısı arttı.

Doğu Anadolu Bölgesi 28.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES PALANDÖKEN GAZETESİ ŞAFAK BASKINI Erzurum’da uyuşturucu tacirlerine yönelik geçtiğimiz hafta düzenlenen ve 12 kişinin tutuklandığı operasyon kapsamında aranan üç kişi şafak operasyonuyla yakalandı.

Doğu Anadolu Bölgesi 25.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES NE O YOKSA KORKTUN MU ? : Kendisini istifaye davet eden CHP İl Başkanı Tuncer Aktaş’ın adres şaşırdığını belirten Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar “ Senin muhatabın Büyükşehir Belediye Başkanı.

Doğu Anadolu Bölgesi 24.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES KİM ÖZÜR DİLEYECEK : CHP’li Aktaş ile Bulutlar arasındaki söz düellosu iyice kızıştı.

Doğu Anadolu Bölgesi 23.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES KUDURDULAR : Son günlerde dağdaki eylemlerini artırarak Mehmetçiğe kurşun sıkan kahpeler, şehir merkezinde de elini kolunu sallaya sallaya saldırı düzenlemeye başladı.

Doğu Anadolu Bölgesi 22.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES SANKİ GİK DELİNDİ Dün 15 dakika yağan yağmur kaldırımları söktü, yollardaki asfaltı paramparça etti.

Doğu Anadolu Bölgesi 21.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES İÇİMİZ YANIYOR : Önceki gün Hakkari’de şehit edilen 11 yiğit, dün çeşitli illerde toprağa verilirken şehit evlerinde arşa yükselen feryat içimizi dağlamaya yetti.

Doğu Anadolu Bölgesi 19.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES GÖZÜNÜZ AYDIN : Kapanması için zemin hazırlanan başta siyasiler olmak üzere kulüp kapansın kurtulalım diye dua edenler taraftarlar öfke kustu.

Doğu Anadolu Bölgesi - 18.06.2010 / Cuma

ERZURUM DOĞU EKSPRES ORTAK AKIL HARMANI : Ortak akıl toplantısında yaşatılması yönünde karar alınan Erzurumspor’un yavaş yavaş her şeyi yok oluyor.

Doğu Anadolu Bölgesi 15.06.2010

BİTLİS DOĞRU HABER GAZETESİ MUTKİ’DEKİ ‘BEYAZ SU’ HİZMETE AÇILDI Mutki-Kavakbaşı karayolu üzerinde bulunan ve tamamen kar suyundan oluşan doğal kaynak halkın ve piknikçilerin hizmetine kazandırldı.

Doğu Anadolu Bölgesi 14.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES MHP'Lİ KAYA MECLİSİ BOMBALADI Dün düzenlenen basın toplantısında Erzurum'a hizmet getiremeyen yerel yönetimleri topun ağzına süren MHP il başkanı Zekai Kaya oturumlara katılmadıkları halde, sahte imzalarla para aldıkları tespit edilen İl genel meclis üyelerini de ağır bir dille eleştirdi.

Doğu Anadolu Bölgesi - 11.06.2010 / Cuma

ERZURUM DOĞU EKSPRES KENDİMİZİ İYİ ANLATAMADIK Narman Belediye Başkanı İşleyen, "Hem devlet büyüklerimize, hem de özel sektöre yaptığımız çağrılar yanıt bulamayınca, tanıtımlar da pek işe yaramadı" dedi.

Doğu Anadolu Bölgesi - 10.06.2010 / Perşembe

ERZURUM DOĞU EKSPRES AVUKATTAN BELEDİYE BAŞKANI OLMAZ şehir kent konseyi toplantısında kürsüye çıkan Hazır, ilginç bir tespitte bulunarak "Başkan seçerken müteahhit ve avukatı seçmeyeceksiniz" dedi.

Doğu Anadolu Bölgesi - 08.06.2010 / Salı

ERZURUM DOĞU EKSPRES ÖNCE 13 ARABA GEÇECEK SONRA ONA SIRA GELECEK Sanayi semtinde karşıdan karşıya geçerken bedel ödememek aslında elimizde.

Doğu Anadolu Bölgesi - 07.06.2010 / Pazartesi

ERZURUM DOĞU EKSPRES DERS GİBİ SONUÇ Çekişmenin yaşandığı, insanların birbirlerine hakaret ve küfür ettiği posta koyduğu, 'beraberliğin' yaşanmadığı kongre sonucunda beraberlik çıktı.

Doğu Anadolu Bölgesi - 05.06.2010 / Cumartesi

ERZURUM DOĞU EKSPRES YUVALARI DAĞILDI : Metruk evleri kendoilerine mekan tutan alemcilerin yuvası Emniyet Müdürlüğü ve vatandaşların isteği üzerine Yakutiye Belediyesi tarafından tek tek yıkılıyor.

Doğu Anadolu Bölgesi 04.06.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES ÇİRKİNLİĞİN İZAHINI KİM YAPACAK Yaklaşık 6 bin yıllık köklü bir geçmişe sahip Erzurum’da tarihi eserlerin etrafını çevreleyen virane çirkinliğini, 2011 yılında gelecek misafirlere kim nasıl anlatacak? Herkes kara kara bu sorunun cevabını arıyor.

Doğu Anadolu Bölgesi 03.06.2010

ERZURUM PALANDÖKEN GAZETESİ SAVCI DİNLENDİ DURUŞMA ERTELENDİ : 13 yaşındaki Musa Kanğ’ın katil zanlısı B.

Doğu Anadolu Bölgesi - 02.06.2010 / Çarşamba

ERZURUM DOĞU EKSPRES TUTUNACAK DALLARI KALMADI Avukat bölükbaşı tarihi Çifte Minareli Medrese etrafındaki barakaları yıkmamak için direnen Ahmet Küçükler' in suç işlediğini söyleyerek, "Artık tutunacak tek bir daları kalmadı" dedi.

Doğu Anadolu Bölgesi - 01.06.2010 / Salı

ERZURUM PALANDÖKEN GAZETESİ TÜRKİYEYİ DOLAŞACAKLAR Genç oyun yazarı ve gazeteci Cengiz Durular tarafından tiyatroya uyarlanan 'Erzurum Hikâyeleri' tiyatro sevenleri kahkahaya boğdu.

Doğu Anadolu Bölgesi 29.05.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES DEV TESİS SATILIĞA çIKTI : Türkiye’nin önemli yol ve havalimanı müteahhiti hayvancılığın başkenti olarak değerlendirilen memleketine yatırım yapan Fikret Oral, sonunda krize dayanamadı ve et entegre tesisini satılığa çıkarttı.

Doğu Anadolu Bölgesi 27.05.2010

ERZURUM YETİŞTİRİCİNİN ÖFKESİ Canlı hayvan ithalinin serbest bırakıldığı şu günlerde hayvanını satacak veya kestiricek yer bulmakta zorlanan yetiştirici " ünde en çok 30 hayvan keserim" diyen EBK'ya ateş püskürüyor.

Doğu Anadolu Bölgesi 20.05.2010

ERZURUM DOĞU EKSPRES GAZETESİ KELEPİR FİYATA KİRALIK İŞYERİ : Erzurum’da ticaretin nabzı teklerken , üyelerine çıkış yolu aramak adına projeler üretemeyen ETSO çareyi emlakçılığa soyunmakta buldu.

Doğu Anadolu Bölgesi - 14.05.2010 / Cuma

ERZURUM DOĞU EKSPRES GAZETESİ çARŞI PAZAR ESKİDE KALDI “Erzurum çarşı Pazar” diye başlayan sözler türkülerde kaldı.

Doğu Anadolu Bölgesi - 13.05.2010 / Perşembe

ERZURUM DOĞU EKSPRES GAZETESİ 2011’İ BAŞARACAĞIZ Dün Haber Türk televizyonunda yayınlanan Sektör Dosyası programına konuk olan Vali Öztürk “2011’den yüzümüzün akıyla çıkacağız “dedi PALANDÖKEN KAYAKTA ALTIN DÖNEMİ ANLATTI Kayak Federasyonu Başkanı Ayık, 4 yıllık görev sürelerinde önemli başarılar elde edildiğini belirterek, “Milli takımımız, bu sürede 155 madalya kazandı” dedi ARDAHAN SüREç GAZETESİ CHP'Lİ ÖĞüT' DEN CADDE VE SOKAKLARA İSİM ÖNERİSİ Ardahan CHP Milletvekili Ensar Öğüt, Ardahanlı Prof.