Adını Kalbime Yazdım Son Bölüm İzle - Full Adını Kalbime Yazdım 15. Bölüm İzle

16 Şubat 2014 14:34

Adını Kalbime Yazdım son bölüm dün akşam ekrana geldi ve Ceylan kritik bir karar verdi. Adını Kalbime Yazdım 15. bölüm full video bağlantısı haberimizdedir.

Adını Kalbime Yazdım Son Bölüm İzle - Full Adını Kalbime Yazdım 15. Bölüm İzle

ADINI KALBİME YAZDIM son bölüm16 Şubat Pazar akşamı kaldığı yerden devam etti. ADINI KALBİME YAZDIM 15. bölümde Ceylan'ın verdiği krtik karar Kadir'in hayatını tehlikeye attı. ADINI KALBİME YAZDIM 15. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberisn sonundaki "ADINI KALBİME YAZDIM" LİNKİ İLE 15. bölüm özetindedir. Ayrıca ADINI KALBİME YAZDIM dizisini izleyemediyseniz yahut yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonunda bulunan "ADINI KALBİME YAZDIM FULL DİZİ İZLE" linki ile Show TV'nin ADINI KALBİME YAZDIM dizi izleme sayfasına erişebilirsiniz.

ADINI KALBİME YAZDIM 15. BÖLÜM ÖZETİ: 
Kadir, daha Diyar'ın açtığı yaraları daha saramamışken ADINI KALBİME YAZDIM 15. bölümde bu kez Ceylan'ın ihaneti ile karşı karşıya kalacağından haberi yoktu. ADINI KALBİME YAZDIM son bölümünde Ceylan, annesi ile Kadir arasında bir seçim yapmak zorunda kaldı. Peki bu kritik noktada Ceylan'ın seçimi ne oldu? Ceylan'ın yaptığı bu kritik seçim, Kadir'i ölümle burun buruna getirdi. Kadir için kurulan tuzak, tesadüfen de olsa Leyla ve Selin'i de tehlikenin içine attı. Halil ise ADINI KALBİME YAZDIM son bölümde  Nasır'ın arkasından çevirdiği dolapları öğrenince iyice deliye döndü. İki aile arasında kalan Barış, Mahmut'un itiraf mektubunun ortaya çıkmasıyla ADINI KALBİME YAZDIM son bölümde yeniden tehlikeye girdi. Fidan, Dicle'yi geri almak için harekete geçti ve bu dakikadan sonra Kureyşa'nın da Kadir ile Dicle'yi bir an önce evlendirmekten başka çaresi kalmadı. 

ADINI KALBİME YAZDIM İZLE (15. bölüm full dizi izle)
 
ADINI KALBİME YAZDIM 15. BÖLÜM FRAGMANI:

ADINI KALBİME YAZDIM 15. BÖLÜM 2. FRAGMAN:

ADINI KALBİME YAZDIM 14. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?:

Emin Ali tarafından zorla kaçırılan Diyar, ölümle burun buruna gelir. Diyar köşe bucak aranırken vicdan azabı çeken Dicle, arkasında her şeyi anlattığı bir mektup bırakarak canına kıymaya kalktı. Hırsına yenik düşen Zilan, Nasır’la buluştu ve barışı bozacak gizli sırrı onunla paylaştı. Zaten yıllardır hapiste Kadir ve Halil’den intikam almak için gün sayan Nasır’ın planları ise devreye girdi. Ceylan ise annesine kavuşmak için, gizlice Hasan’a teslim olmayı kabul etti. Ceylan’ın tehlikeli işlere kalkıştığını fark etmeyen Kadir, kardeşini kaçıranın peşine düştü.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.