Adana Seçim Sonuçları - Son Dakika! Kim Önde - Adana Son Oy Oranları

30 Mart 2014 22:38

Seçim yasağı kalktı ve İstanbul seçim sonuçları, İzmir oy oranları gelmeye başladı. Adana seçim sonuçları hangi partinin hangi adayın önde olduğu ne kadar oy aldıkları, oy oranları ve diğer tüm detaylar burada...

Adana Seçim Sonuçları - Son Dakika! Kim Önde - Adana Son Oy Oranları

ADANA seçim sonuçları burada. Tüm ülkenin merakla beklediği 2014 Türkiye Yerel Seçimleri yapıldı ve oy sayımına geçildi. Dakika dakika sandıklar açılıyor ve yerel seçim sonuçları geliyor. Seçmenler, 2014 yerel seçimlerinde oy verdikleri il, ilçelerde durumun nasıl olduğunu, hangi partinin önde olduğunu, hangi adayın kaça oy aldığını ve oy oranlarını merak ediyorlar. 2014 yerel seçimlerinde özellikle ADANA, en merak edilen illerden biri. Haberler.com olarak en güncel, son dakika seçim sonuçlarını ziyaretçilerimize aktarıyoruz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ADANA yerel seçimlerinde son oy oranlarını görebilirsiniz. 

ADANA YEREL SEÇİM SONUÇLARI


Haberle İlgili Yorumlar


AYKUT KOC: Son habere göre MHP az farkla CHP nin önünde.Mersini MHP BÜYÜK FARKLA ÖNDE GÖTÜRÜYOR.MHP SÜRPRİZ YAPTI.01:15 30.03.2014.

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.