Abdullah Torun Kimdir? Abdullah Torun Adana Ak Parti Belediye Başkan Adayı

29 Kasım 2013 16:34

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında Adana Ak Parti Belediye Başkan Adayı olarak Abdullah Torun'u açıkladı. Abdullah Torun kimdir? Abdullah Torun hakkında bilgiler...

Abdullah Torun Kimdir? Abdullah Torun Adana Ak Parti Belediye Başkan Adayı

BAŞBAKAN ERDOĞAN, partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısında 21 ilin belediye başkan adaylarını tanıttı. BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞANAK PARTİ GRUP toplantısında açıkladığı 10 belediye başkan adayının ardından bugün de bazı büyükşehirler başta olmak üzere 21 şehrin belediye başkan adayını açıkladı. Söz konusu Toplantıda AKP Adana Belediye Başkanı Adayı ABDULLAH TORUN olarak duyuruldu. Peki ABDULLAH TORUN kimdir? İşte ABDULLAH TORUN hakkında bilgiler...

ABDULLAH TORUN KİMDİR?

1968 yılında dünyaya gelen Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ABDULLAH TORUN Diyarbakır'ın Çermik nüfusuna kayıtlı. ünüversiteyi Ankara'da okuyan ABDULLAH TORUN Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi İngilizce bilen ABDULLAH TORUN orta düzeyde Almanca biliyor. Serbest Avukat, Özel Şirket İşletmecisi ve Ortağı - XXII nci Dönem Adana Milletvekili - Evli, 3 Çocuk babası...

BAŞBAKAN ERDOĞAN'IN KONUŞMASINDAN SATIR BAŞLARI:

Bizim enerjimiz var, onlar ise var olanla yetiniyor. Proje siyasetinin karşısına istismar siyasetiyle çıkıyor. Muhalefetle aramızda fark var. Tek bir eser ortaya koymadan oyları aldı. Daha çok oy almak gibi bir derdi var. 

CHP'de bir genel başkan yardımcısı Suriyeli sığınmacılar seçmen yapıldı diyor. 18 yıldır Türkiye'de oturan biri... İşte bunlar böyle. Genel müdürleri neyse, genel müdür yardımcıları o, milletvekilleri o...

Edep haya tanımadan saldırıyorlar. Onlara hakaret ederseniz, onların gıdası hakaret, onları büyütürsünüz. Küfredildiğinde memnuniyet duyarlar.

Hiçbir iftiralarını karşılıksız bırakmayacağız ama edep ve hayamızdan taviz vermeyeceğiz. Onlara ihtiyaçları olan öamuru vermeyeceğiz.

Bizi tahrik etmek için yaptıkları edepsilikler karşısında çok dikkatli olacağız. O seviyelere düşmeyeceğiz. 

Tuzaklar kurdular ve kuruyorlar. Hep mazlumların yanında oldum ve olmaya da devam edeceğim. Mısır'daki darbe yönetiminin karşısındayım ve karşısında olmaya devam edeceğim. 

Gençler, unutmayın meyve veren ağaç taşlanır. Onların tuzağı varsa Allah'ın da bir hesabı var. Milletin de bir hesabı var. 

Biz kaybedeceğimizi de bilsek edep dairesinden çıkamayız. Bze hayasızca saldıranları, onların seviye ve üslubunu milletin takdir ve değerlendirmesine bırakacağız. 

Eğer imkanım olsa 780 bin kilometredeki her haneye misafir olmak, çay içip hasbihal etmek için koşarım. 

Biz dava taşını gediğine koymanın peşindeyiz. Ganimet peşinde başkaları koşsun, biz dava taşın gediğine koyma gayretinde olacağız. Ganimet, makam peşinde koşan baştan kaybetmiştir. 

Zafer mücadele ister, yürek ister, cesaret ister. Bu hassas süreçte teşkilatımzın kademeleri arasında hiçbir münakaşayı hoş görmeyiz. Meselesi olan, rica ediyorum, meselesini 30 Mart akşamına kadar ertelesin. 


Haberle İlgili Yorumlar


ALPASLAN ARSLAN: Polise verilen sozun yerine getirilmesini bekliyoruz.....

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.