3 Adam Son Bölümü İzle 3 Adam Star TV'de yayınlandı

27 Ekim 2013 11:01

Acun Medya'nın yeni programı 3 adam her cumartesi 23.30'da Star TV'de. 3 Adam yani Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, ve İbrahim Büyükak her hafta cumartesi çeşitli konuklarıyla değişik sohbetler ve eğlenceli saatler sunuyor. 3 Adam 4. Bölümü yeni bölümü Star TV'de yayınlandı.

3 Adam Son Bölümü İzle 3 Adam Star TV'de yayınlandı

ACUN MEDYA'nın yeni programı 3 ADAM her cumartesi 23.30'da Star TV'de. 3 ADAM yani ESER YENENLER, OĞUZHAN KOÇ, ve İBRAHİM BÜYÜKAK her hafta cumartesi çeşitli konuklarıyla değişik sohbetler ve eğlenceli saatler sunuyor.

3 ADAM yani ESER YENENLER, OĞUZHAN KOÇ ve İBRAHİM BÜYÜKAK'ın sunduğu "3 ADAM" her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Üçlünün geçen hafta yaptığı O SES TÜRKİYE takliti izleyenleri ve O SES TÜRKİYE jürisini kırdı geçirdi.

Cumartesi gecelerinin vazgeçilmez şovu 3+1'in ismi değişti. ESER YENENLER, OĞUZHAN KOÇ ve İBRAHİM BÜYÜKAK'ın sunduğu program yenilenen stüdyosunda "3 ADAM" ismiyle her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam edecek.

Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle de sosyal medyada gündem oluşturan "3 ADAM" 26 Ekim Cumartesi 23.30'da Star'da yayınlandı

3 ADAM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLA

3 ADAM 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.