27.Erhan Aksay Turnuvası Tertip Komitesi Toplandı

27.Erhan Aksay Tertip Komitesi Dün Biraraya Gelerek Oynanan Müsabakalarla İlgili Aldığı Kararları Açıkladı.


27.erhan aksay tertip komitesi dün biraraya gelerek oynanan müsabakalarla ilgili aldığı kararları açıkladı. Buna göre alınan kararlar şu şekilde; Sporcuların fiili hareketleri göz önüne alınarak.

Antakya Belediyesi-Dom-Der maçında ikinci sarı karttan kırmızı kart gören Dom-der oyuncusu Halit Karabulut'a 1 maç ceza verilmesine;31 Mayıs 2011 günü oynanan Antakya Noterleri-İl Afet Acil durum müdürlüğü maçında Antakya Noterleri itirazda bulunarak rakip takım oyuncularının lisans kontrolü yapılmasını istemişlerdir, yapılan kontrollerde İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nün, Yönetmeliğin 20. maddesinin b fıkrası gereğince hükmen 3–0 yenik sayılmasına; 01 Haziran 2011 günü oynanan Beşiktaşlılar Derneği-Oto Alım Satımcılar Derneği maçında Oto alım satımcılar derneği Beşiktaşlılar Derneği'nin (8)sekiz forma numaralı oyuncusunun kimlik kontrolü yapılmasını talep etmiş olup, yapılan kontrollerde herhangi bir ihlalin söz konusu olmadığına; 07 Haziran 2011 günü oynanan MKÜ-Adliye maçında, Mkü takımı Adliye takımının lisanslarının kontrol edilmesi için maç sonunda yazılı başvuru yapmıştır.

Yapılan incelemeler neticesinde Adliye takımı Yönetmeliğin 20. maddesinin b fıkrası gereğince hükmen 3–0 yenik sayılmasına, bundan sonraki maçlarda futbolcu lisanslarının kontrolüne daha önem verilmesine; İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Müftülüğü'nün turnuvadan çekilmesinin ardından turnuvanın fikstürünün maç saatlerinin yeniden düzenlenmesine oybirliğiyle karar verildi. Buna göre İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Müftülüğü'nün turnuvadan çekilmesinden kaynaklı birkaç değişikliğin yapıldığı yeni fikstür ve maç saatleri şu şekilde oluştu.

Tarih Saat Takımlar

08.06.2011 17.30 AGC-Hatay Emlakçılar Derneği
19.00 Dağdüzü Sos.Yrd.Day.Derneği-Kuyumcular Odası
20.30 Ağız Diş Sağlığı Merkezi-Esder
22.00 K.Sanayi Sitesi-Akademi Hastanesi
09.06.2011 17.30 HGC-Ayakkabıcılar Odası
19.00 Narlıca Belediyesi-Antakya Emlakçılar Derneği
20.30 Bakkallar Odası-Genç Eğitimciler Birliği
10.06.2011 17.30 Reyhanlı Belediyesi-Fırıncılar Odası
19.00 Şuurlu Öğretmenler Derneği-Yayladağı Avcılar Atıcılar Derneği
20.30 Elektrik Elektronikçiler Odası-Karbeyazlılar Derneği
22.00 Antakya Belediyesi-İl Afet ve Acil Durum Md.lüğü
11.06.2011 17.30 Görentaşlılar Derneği-Antakya Noterleri
19.00 SGK-İl Özel İdaresi
20.30 Hatayspor Taraftarlar Derneği-MKÜ
13.06.2011 17.30 BJK-Adliye
19.00 Oto Alım Satımcılar Derneği-Kasaplar Odası
20.30 İl Milli Eğitim Md.lüğü-Seyyar Satıcılar Derneği
14.06.2011 17.30 Sosyal Hizmetler İl Md.lüğü-Ağız Diş Sağlığı Merkezi
19.00 AGC-Dağdüzü Sos.Yrd.Day.Derneği
20.30 Kuyumcular Odası-Esder
22.00 Hatay Emlakçılar Derneği-Bayındırlık İl Md.lüğü
15.06.2011 17.30 K.Sanayi Sitesi-Bakkallar Odası
19.00 HGC-Narlıca
20.30 Antakya Emlakçılar Odası-Genç Eğitimciler Derneği
22.00 Ayakkabıcılar Odası-Akademi Hastanesi
16.06.2011 17.30 Reyhanlı Belediyesi-Şuurlu Öğretmenler Derneği
19.00 Yayladağı Avcılar Atıcılar Derneği-Karbeyazlılar Derneği
20.30 Fırıncılar Odası-İlk Adım Özel Eğitim Kurumu


17.06.2011 17.30 Görentaşlılar Derneği- Domder
19.00 Antakya Belediyesi-İl Özel İdaresi
20.30 Antakya Noterleri-SGK
18.06.2011 17.30 İl Milli Eğitim Md.lüğü-Adliye
19.00 Hatayspor Taraftarlar Derneği-Oto Alım Satımcılar Derneği
20.30 Seyyar Satıcılar Derneği-Kasaplar Odası
22.00 BJK-MKÜ
20.06.2011 17.30 Sosyal Hizmetler İl Md.lüğü- Hatay Emlakçılar Odası
19.00 AGC-Esder
20.30 Dağdüzü Sos.Yrd.Day.Derneği-Bayındırlık İl Md.lüğü
22.00 Kuyumcular Odası-Ağız Diş Sağlığı Merkezi
21.06.2011 17.30 K.Sanayi Sitesi-Ayakkabıcılar Odası
19.00 HGC-Genç Eğitimciler Birliği
20.30 Narlıca Belediyesi-Akademi Hastanesi
22.00 Antakya Emlakçılar-Bakkallar Odası
22.06.2011 17.30 Şuurlu Öğretmenler Derneği - İl Adım Özel Eğitim Kurumu
19.00 Reyhanlı Belediyesi-Karbeyazlılar Derneği
20.30 Yayladağı Avcılar Atıcılar Derneği-Elektrik Elektronikçiler Odası
23.06.2011 17.30 Antakya Noterleri-İl Özel İdaresi
19.00 Görentaşlılar Derneği-İl Afet ve Acil Durum Md.lüğü
20.30 SGK-Domder
24.06.2011 17.30 Hatayspor Taraftarlar Derneği- BJK
19.00 İl Milli Eğitim Md.lüğü-MKÜ
20.30 Seyyar Satıcılar Derneği-Oto Alım Satımcılar Derneği
22.00 Kasaplar Odası-Adliye
25.06.2011 17.30 AGC-Ağız Diş Sağlığı Merkezi
19.00 Sosyal Hiz.İl Md.lüğü-Kuyumcular Odası
20.30 Dağdüzü Sos.Yrd.Day.Derneği-Hatay Emlakçılar Derneği
22.00 Bayındırlık İl Md.lüğü-Esder
27.06.2011 17.30 Narlıca Belediyesi-Ayakkabıcılar Odası
19.00 HGC-Bakkallar Odası
20.30 K.Sanayi Sitesi-Antakya Emlakçılar Derneği
22.00 Akademi Hastanesi-Genç Eğitimciler Birliği
28.06.2011 17.30 Reyhanlı Belediyesi- Elektrik Elektronikçiler Odası
19.00 Şuurlu Eğitimciler Derneği-Fırıncılar Odası
20.30 İlk Adım Özel Eğitim Kurumu-Karbeyazlılar Derneği
29.06.2011 17.30 Antakya Belediyesi-Antakya Noterleri
19.00 İl Özel İdaresi-Domder
20.30 SGK- İl Afet ve Acil Durum Md.lüğü
30.06.2011 17.30 MKÜ-Kasaplar Odası
19.00 Hatayspor Taraftarlar Derneği-Seyyar Satıcılar Derneği
20.30 İl Milli Eğt.Md.lüğü-BJK
22.00 Oto Alım Satımcılar Derneği-Adliye
01.07.2011 17.30 Hatay Emlakçılar Derneği-Esder
19.00 AGC-Kuyumcular Odası
20.30 Ağız Diş Sağlığı Merkezi-Bayındırlık İl Md.lüğü
22.00 İl Sosyal Hiz.Md.lüğü-Dağdüzü Sos.Trd.Day.Derneği
02.06.2011 17.30 K.Sanayi Sitesi-Narlıca Belediyesi
19.00 HGC-Antakya Emlakçılar Odası
20.30 Ayakkabıcılar Odası-Genç Eğitimciler Birliği
22.00 Bakkallar Odası-Akademi Hastanesi
04.07.2011 17.30 Reyhanlı Belediyesi- Yayladağı Avcılar Atıcılar Derneği
19.00 Fırıncılar Odası-Karbeyazlılar Derneği
20.30 Elektrik Elektronikçiler Odası-İlk Adım Özel Eğitim Kurumu
05.07.2011 17.30 Antakya Noterleri-Domder
19.00 Antakya Belediyesi-Görentaşlılar Derneği
20.30 İl Özel İdaresi-İl Afet ve Acil Durum Md.lüğü
06.07.2011 17.30 Oto Alım Satımcılar Derneği-MKÜ
19.00 Hatayspor Taraftarlar Derneği-İl Milli Eğitim Md.lüğü
20.30 Seyyar Satıcılar Derneği-Adliye
22.00 BJK-Kasaplar Odası
07.07.2011 17.30 Kuyumcular Odası-Bayındırlık İl Md.lüğü
19.00 AGC-Sosyal Hizmetler İl Md.lüğü
20.30 Dağdüzü Sos.Yrd.Day.Dern-Esder
22.00 Hatay Emlaçılar Derneği-Ağız Diş Sağlığı
08.07.2011 17.30 Antakya Emlakçılar Derneği-Akademi Hastanesi
19.00 K.Sanayi Sitesi-HGC
20.30 Ayakkabıcılar Odası-Bakkallar Odası
22.00 Narlıca Belediyesi-Genç Eğitimciler Birliği
09.07.2011 17.30 Karbeyazlılar Derneği-Şuurlu Öğretmenler Derneği
19.00 Yayladağı Avcılar Atıcılar Derneği-İlk Adım Özel Eğitim Kurumu
20.30 Fırıncılar Odası-Elektrik Elektronikçiler Odası