Kasımpaşa Beşiktaş Maçında İnanılmaz Olaylar !! Kasımpaşa Bjk Maçı Özeti İzle.

15 Aralık 2013 21:51

Kasımpaşa Beşiktaş maçı olayları izle. Kasımpaşa Beşiktaşmaçından kartlar havada uçuştu. BJK Kasımpaşa maçı özeti ve gollerini izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde.

Kasımpaşa Beşiktaş Maçında İnanılmaz Olaylar !! Kasımpaşa Bjk Maçı Özeti İzle.

KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ maçı özeti izle. KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ maçı golleri izle. KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ maçı geniş özeti ve Kasımpaşa BEŞİKTAŞ maçının tartışmalı pozisyonlarını izleyebileceğiniz KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ maçı görüntüleri ile ilgili bağlantılar haberimizde.

KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ maçı güzel görüntülere sahne oldu. Beşiktaş KASIMPAŞA karşısında karşısında henüz dakikalar 3’ü gösterirken Portekizli Yıldızı Hugo Almeida ile 1-0 öne geçti. Hugo Almeida ve Beşiktaş’lı futbolcular golden sonra annesini kaybeden kaleci Tolga Zengin’e koştu. Erken bulduğu gole ile maça 1-0 önde başlayan BEŞİKTAŞ KASIMPAŞA karşısında  kontrolü elinde tutmaya çalıştı. Ancak Şota’nın ekibi KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ karşısında eşitliği sağlamak için baskı kurdu. Kasımpaşa’nın BEŞİKTAŞ karşısında gol bulma çabaları maçın temposunu da artırmış oldu. Durum böyle olunca KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ maçının seyir zevki de hayli yükseldi.  Karşılıklı ataklar ile devam eden KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ maçının ilk yarısı misafir takım Beşiktaş’ın 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci 45 Dakikaya KASIMPAŞA hızlı başladı. KASIMPAŞA henüz 2.yarının ilk dakikalarında Halil'in sol çaprazdan sert ve düzgün vuruşuyla BEŞİKTAŞ karşısında durumu 1-1 e getirdi. Bu golden kontrolü eline alan taraf Beşiktaş oldu. Beşiktaş KASIMPAŞA karşısında 2.golü bulabilmek için ataklarını sıklaştırdı. Ancak ev sahibi KASIMPAŞA etkili silahlarını iyi kullandı. KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ karşısında 70.dakikada Scarione'nin ayağından bulduğu gol ile 2-1 öne geçti.

KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ maçının özeti ve KASIMPAŞA BEŞİKTAŞ maçının gollerini izlemek için ilgili bağlantılara tıklamanız yeterli.

15 Aralık Pazar Kasımpaşa Beşiktaş – Goller

15 Aralık Pazar  Kasımpaşa Beşiktaş - Özet


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.