Kasımpaşa Beşiktaş Maçında İnanılmaz Olaylar !! Kasımpaşa Bjk Maçı Özeti İzle.

15 Aralık 2013 21:51

Kasımpaşa Beşiktaş maçı olayları izle. Kasımpaşa Beşiktaşmaçından kartlar havada uçuştu. BJK Kasımpaşa maçı özeti ve gollerini izlemek için ilgili bağlantılar haberimizde.

Kasımpaşa Beşiktaş Maçında İnanılmaz Olaylar !! Kasımpaşa Bjk Maçı Özeti İzle.

Kasımpaşa Beşiktaş maçı özeti izle. Kasımpaşa Beşiktaş maçı golleri izle. Kasımpaşa Beşiktaş maçı geniş özeti ve Kasımpaşa Beşiktaş maçının tartışmalı pozisyonlarını izleyebileceğiniz Kasımpaşa Beşiktaş maçı görüntüleri ile ilgili bağlantılar haberimizde.

Kasımpaşa Beşiktaş maçı güzel görüntülere sahne oldu. Beşiktaş Kasımpaşa karşısında karşısında henüz dakikalar 3’ü gösterirken Portekizli Yıldızı Hugo Almeida ile 1-0 öne geçti. Hugo Almeida ve Beşiktaş’lı futbolcular golden sonra annesini kaybeden kaleci Tolga Zengin’e koştu. Erken bulduğu gole ile maça 1-0 önde başlayan Beşiktaş Kasımpaşa karşısında  kontrolü elinde tutmaya çalıştı. Ancak Şota’nın ekibi Kasımpaşa Beşiktaş karşısında eşitliği sağlamak için baskı kurdu. Kasımpaşa’nın Beşiktaş karşısında gol bulma çabaları maçın temposunu da artırmış oldu. Durum böyle olunca Kasımpaşa Beşiktaş maçının seyir zevki de hayli yükseldi.  Karşılıklı ataklar ile devam eden Kasımpaşa Beşiktaş maçının ilk yarısı misafir takım Beşiktaş’ın 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci 45 Dakikaya Kasımpaşa hızlı başladı. Kasımpaşa henüz 2.yarının ilk dakikalarında Halil'in sol çaprazdan sert ve düzgün vuruşuyla Beşiktaş karşısında durumu 1-1 e getirdi. Bu golden kontrolü eline alan taraf Beşiktaş oldu. Beşiktaş Kasımpaşa karşısında 2.golü bulabilmek için ataklarını sıklaştırdı. Ancak ev sahibi Kasımpaşa etkili silahlarını iyi kullandı. Kasımpaşa Beşiktaş karşısında 70.dakikada Scarione'nin ayağından bulduğu gol ile 2-1 öne geçti.

Kasımpaşa Beşiktaş maçının özeti ve Kasımpaşa Beşiktaş maçının gollerini izlemek için ilgili bağlantılara tıklamanız yeterli.

15 Aralık Pazar Kasımpaşa Beşiktaş – Goller

15 Aralık Pazar  Kasımpaşa Beşiktaş - Özet