Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Bugünün Saraylısı 18. Bölüm Full İzle

15 Mart 2014 07:01

Bugünün Saraylısı son bölüm ekrana geldi ve Neslihan intikam almak için çalıştı. Kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler için Bugünün Saraylısı son bölüm bağlantısı haberimizdedir. Tıkla Bugünün Saraylısı izle, Bugünün Saraylısı son bölüm izle.

Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Bugünün Saraylısı 18. Bölüm Full İzle

BUGÜNÜN SARAYLISI son bölüm ATV'de yayınlandı. BUGÜNÜN SARAYLISI dizisinde Ayşen ile Savaş'ın hayatlarını birleştirme kararı iki aileyi de karıştırdı ve iki aileden de bu evliliğe karşı olanlar tepkilerini gösterdi. Bu arada Neslihan BUGÜNÜN SARAYLISI 18. bölümde intikam ateşi ile tutuşmaktaydı. BUGÜNÜN SARAYLISI 18. BÖLÜMÜ kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek isterseniz haberin sonundaki "BUGÜNÜN SARAYLISI İZLE" dizi izleme linki ile ATV'nin BUGÜNÜN SARAYLISI SON BÖLÜM video sayfasına ulaşabilirsiniz.

BUGÜNÜN SARAYLISI 18. BÖLÜM ÖZETİ: Ayşen, BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümde Savaş'ın bir ömürlük aşk teklifini kabul etti. Evlilik haberi hem Katipoğullarında hem de Atamanlarda itiraz seslerinin yükselmesine ve her iki ailenin de derinden sarsılmasına neden oldu. Savaş'ın Ayşen'i kaçırdığını düşünen Fatih BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümde Savaş'ın karşısında dimdik duracak gücü kendisinde buldu. İki dost, aşık oldukları kadın için karşı karşıya geldi, artık belki de geri dönülemeyecek bir yola girdiler. Savaş ve Fatih'in sarsılmaz dostlukları çatırdamaya başladı.

Ata Katipoğlu, sadece Ayşen ile değil ailesi ile de sorunlar yaşamaktaydı. Kendisini sıkışmış hissetmekte olan Ata Bey, belki de ilk defa ne yapacağını bilemiyordu. Ayşen ile Savaş her türlü itiraza rağmen evlilik kararından vazgeçmedi ve hazırlıklara başladı. Neslihan ise günden güne alevlenen intikam hırsını ve kıskançlığını dizginlemeye çalışsa da bunu başaramadı. Kızları ve Üftade ile yaşadığı çatışmalar nedeniyle yorulmuş olan Ata Katipoğlu için her gelen gün bir öncekini aratmaktaydı.

BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümde Feride içinde bulunduğu çıkmaz ile son noktaya gelmişti, belki de Ata için hayatının en büyük acısını yaşatacak kararı verdi. Artık bebeğine rağmen canına kıymanın eşiğine geldi.

BUGÜNÜN SARAYLISI İZLE (18. bölüm full dizi izle)

BUGÜNÜN SARAYLISI 18. BÖLÜM FRAGMANI:

 


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.