Oraya Nasıl Giderim? Adres ve Yol Tarifi - İett Otobüs Durakları

13 Ocak 2014 09:34

Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Giderim?" uygulamasıyla yol bulmak artık daha kolay. Yol Tarifi haritasında istediğiniz şehri bulun. Sayfa ilk yüklendiğinde İstanbul haritasını görüyor olacaksınız.

Oraya Nasıl Giderim? Adres ve Yol Tarifi - İett Otobüs Durakları

YOL TARİFİ'nin "ORAYA NASIL GİDERİM?" uygulamasıyla yol bulmak artık daha kolay. YOL TARİFİ haritasında istediğiniz şehri bulun. Sayfa ilk yüklendiğinde İstanbul haritasını görüyor olacaksınız. Dilerseniz haritayı Ankara, İzmir, Bursa ve ya Kayseri'ye konumlandırabilirsiniz.

YOL TARİFİ haritasının üstünde bulunan arama kutularının ilkine bulunduğunuz yeri yazın. Yolculuğun başlangıç noktasını yazdıkça şehir rehberinden yerler listelenecektir. Size en yakın konumdaki yeri seçmeniz yeterli olacaktır.

Benzer şekilde ikinci kutuya varmak istediğiniz yeri yazın. YOL TARİFİ yine şehir rehberini kullanarak yerler listeleyecektir. Varmak istediğiniz yeri ya da oraya en yakın başka bir yeri seçin.
Dilerseniz, şehir rehberlerine kayıtlı yerler dışında, YOL TARİFİ haritasını kullanarak başlangıç ve varış noktalarını elle seçebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken YOL TARİFİ haritasında görünen A ve B noktalarını dilediğiniz yere sürükleyip bırakmak!

Yolculuğunuzun başlangıç ve bitiş notkalarını seçtikten sonra "Bul"'a tıklayarak o noktalara en yakın hareket eden otobüs hatlarını bulabilirsiniz. YOL TARİFİ, belirlediğiniz noktalar arasında hareket eden belediye otobüslerini listeler. "Giden Otobüsler" ya da "Otobüs Saatleri" kısımlarında listelenen otobüslerden dilediğize tıklayarak o otobüsün hareket güzergahını ve otobüs kalkış saatlerini görebilirsiniz. Otobüs saatlerinin yanı sıra, otobüsün geçtiği durakların sayfalarında o durağa yakın önemli yerleri bulabilirsiniz.

Yol Tarifi'ne kayıtlı şehirlerde belediye otobüsleri ile bir yere nasıl gideceğinizi bulmak için Yol Tarifi'nin "Oraya Nasıl Giderim?" uygulamasını kullanın. "ORAYA NASIL GİDERİM?" uygulaması şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kayseri şehirleri için çalışmaktadır.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.