12 KASIM SALI ÇALIKUŞU 7.BÖLÜM FULL. FAHRİYE EVCAN GÜZEL SESİYLE YİNE BÜYÜLEDİ.

13 Kasım 2013 10:26

Çalıkuşu 7. bölüm 12 Kasım akşamı Kanal D'de ekrana geldi ve izleyiciler Kamran'ın Feride ile Neriman arasında kalmasına tanık oldular. Çalıkuşu son bölümde Kamran kimi seçti, Neriman'ı mı Feride'yi mi? İşte Çalıkuşu 7. bölümü full izleme video bağlantısı...

12 KASIM SALI ÇALIKUŞU 7.BÖLÜM FULL. FAHRİYE EVCAN GÜZEL SESİYLE YİNE BÜYÜLEDİ.

ÇALIKUŞU DİZİSİ için yeni bölüm 12 Kasım Salı akşamı yayınlandı ve gerek duygusal sahneleri gerekse de Fahriye Evcen'in seslendirdiği Bahçede Yeşil Çınar şarkısı ile izleyicileri ekran başına topladı. Kanal D'nin popüler dizisi ÇALIKUŞU'NUN 7. BÖLÜMÜ Kamran'ın tercihine sahne oldu. ÇALIKUŞU son bölümde Kamran, Feride ile Neriman arasında bir seçim yapma durumundadır ve sıkıntılıdır. Ya vicdanı onu Neriman'a götürecek ya da cesareti Feride'nin aşkını haykıracaktır. İşte Çalıkuşu son bölümden detaylar, Çalıkuşu izleme bağlantısı ve Fahriye Evcen'in Bahçede Yeşil Çınar klibi...

ÇALIKUŞU son bölümde Necmiye ve Selim arasındaki gerginlik konağın tadını tuzunu kaçırır. Başlar öne eğilir. Seyfettin Bey kederli, Besime Hanım perişandır. Utanç yayılır herkese. Neriman, aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir. Kamran'ı kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Bir akşam karar verilir. Yüzükler takılır sessizce. Besime Hanım'ın gözyaşları sel olur gider. Aynı zamanlarda başka bir evde nikah kıyılmaktadır. Ne gelin gönüllüdür ne de damat oradadır!

ÇALIKUŞU dizisini 12 Kasım Salı akşamı yayınlanan 7. bölümünü internetten izleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki "ÇALIKUŞU İZLE" linkine tıklamanız yeterli. 

Çalıkuşu İzle (7. bölüm full dizi izle) 


ÇALIKUŞU 7. BÖLÜMFAHRİYE EVCEN BAHÇEDE YEŞİL ÇINAR KLİBİ :


ÇALIKUŞU FRAGMANI (7. Bölüm – 1)


ÇALIKUŞU FRAGMANI (7. Bölüm – 2):


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.