12. bölüm Arkadaşım Hoşgeldin İzle - Arkadaşım Hoş geldin Son Bölüm Full İzle

24 Mart 2014 09:54

Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm, Arkadaşım Hoşgeldin 12. bölüm yayınlandı. Bu sefer Macellan olan Arkadaşım izleyicileri kahkahalara boğdu. Tıkla Arkadaşım Hoşgeldin izle.

12. bölüm Arkadaşım Hoşgeldin İzle - Arkadaşım Hoş geldin Son Bölüm Full İzle

ARKADAŞIM HOŞGELDİN SON BÖLÜM, Arkadaşım Hoşgeldin 12. bölüm yayınlandı. Bu sefer Macellan olan Arkadaşım izleyicileri kahkahalara boğdu. Tıkla ARKADAŞIM HOŞGELDİN izle. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12.bölümde Tolga Çevik izleyicileri güldürdü. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12.bölümde Arkadaşım sahneye yine çok hızlı bir giriş yaptı. Yönetmen tarafından yine şekilden şekle sokulan Arkadaşım, smokinin tarihçesini anlattıktan sonra yeni ceketi ile gösterisine başladı.

Kanal D ekranlarının sevilen programı ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümü ile 20 Mart'ta ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Minik ve Yönetmen izleyenlere ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümde de güldürmeye devam etti. Her bölümünde ünlü birini konuk eden ARKADAŞIM HOŞGELDİN'in bu bölümdeki konuğu usta oyuncu Erdal Tosun oldu. ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümde Arkadaşım ilk bölümde ehliyet kursu sahibi, ikinci bölümde ise Macellan oldu. Yine birbirinden komik ve eğlenceli sahneleri yaşanacağı ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümü izlemek için gerekli bağlantılar aşağıda yer almaktadır. "ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE" bağlantısını kullanabilirsiniz.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12. BÖLÜM ÖZETİ:

ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümde Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik ile güldürmeye devam etti. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12. son bölümün konuğu Erdal Tosun. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12. bölümde Arkadaşım, sürücü kursu sahibi oldu. Evden çıkıp vapura bindiği bir gün, Ezgi ve ailesi ile tanıştı. Ezgi ehliyet almak için Arkadaşım’ın sahibi olduğu sürücü kursuna geldi. Ehliyet almaya çalıştığı sırada Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başladı. 

ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümde ise Macellan, dünyanın yuvarlak olduğunu kanıtlamak için yolculuğa çıkmak istedi. Yolculuğa çıkmak için ihtiyacı olan ise, bir gemi ve gemiyi alabilmek için banka kredisiydi. Erdal Tosun’un sahibi olduğu bankaya gitti ve kredi istedi. Ezgi ise bankada yardımcı olarak çalışıyordu. Arkadaşım’la birlikte bu yolculuğa çıkmaya karar veren banka sahibi Erdal Tosun ve Ezgi, bakalım dünyanın yuvarlak olduğunu nasıl kanıtladılar?

ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE (12. yeni bölüm full izle) 
 
ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI (20 MART PERŞEMBE):


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.