Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle - Dizi İzle Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm 2. Kısım

11 Kasım 2013 06:58

Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölümün devamında Tilki liderlik için öne çıktı. Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölümün 2. kısmını full izleme linki haberimizdedir. Süresi 60. dakikaya indirilen Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin 17. bölümü ise haftaya yayınlanacak.

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm İzle - Dizi İzle Sana Bir Sır Vereceğim 16.bölüm 2. Kısım

SANA BİR SIR VERECEĞİM 16. bölümün ikinci kısmı 10 Kasım Pazar akşamı Fox TV'de ekrana geldi. Hatırlanacağı gibi SANA BİR SIR VERECEĞİM dizisinin süresi kısaltılmış ve dizinin süresi 60 dakikaya indirilmişti. Bu nedenle de Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölüm iki kısım halinde yayınlandı. Yani Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölüm önümüzdeki hafta yayınlanacak. Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölüm 1. kısım geçen hafta yayınlanmıştı ki bu hafta hikaye Sana Bir Sır Vereceğim 16. bölüm 2. kısım ile devam etti. SANA BİR SIR VERECEĞİM dizisinin bu 60 dk.lık yeni bölümünü internetten izlemek için "SANA BİR SIR VERECEĞİM İZLE" linkini kullanabilirsiniz.

SANA BİR SIR VERECEĞİM 16. bölümde özellikle Savaş aşk ile tanışıyor ve daha önce hiç hissetmediği duygular hissediyor. Ayrıca Savaş abisinin ölmediğini öğreniyor. SANA BİR SIR VERECEĞİM takipçisi olarak Savaş'ın ne yapacağını merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli. SANA BİR SIR VERECEĞİM 16. bölüm 2. kısımda iyiler ve kötüler arasındaki savaş başlıyor ve Tilki lider oluyor! İşte SANA BİR SIR VERECEĞİM son bölüm bölümü fragmanları ve Sana Bir Sır Vereceğim full dizi izleme linki...

Sana Bir Sır Vereceğim İzle (16. Bölüm 2. Kısım Full Dizi İzle)

SANA BİR SIR VERECEĞİM 16. BÖLÜM İKİNCİ KISIM 1. FRAGMAN:


SANA BİR SIR VERECEĞİM 16. BÖLÜM İKİNCİ KISIM 2. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.